Urząd Gminy w Nadarzynie

Przejście do sekcji:

Treść strony Listopad

Nadarzyński Jarmark Świąteczny

Zapraszamy wszystkich serdecznie na pierwszy Nadarzyński Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia. Mamy nadzieję, że zaplanowane atrakcje wprowadzą bożonarodzeniowy nastrój i umilą wszystkim oczekiwanie na zbliżające się święta.

Przez dwa dni od godziny 13:00 do 18:00 na placu Poniatowskiego w Nadarzynie będzie działała karuzela dla najmłodszych, a w parku można będzie spotkać świętego Mikołaja. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej „Ognisko Tęcza” prowadziło będzie świąteczne warsztaty rękodzieła. Przez cały czas trwania Jarmarku można będzie nie tylko posilić się i rozgrzać ciepłymi napojami, ale również zakupić regionalne rękodzieło i produkty lokalnych wytwórców.

Startujemy w sobotę o godzinie 13:00 krótkim powitaniem Wójta Gminy Dariusza Zwolińskiego oraz koncertem kolęd. Śpiewali będziemy wspólnie z uczniami Szkoły Muzycznej i Orkiestrą OSP Nadarzyn. Sobota będzie dniem lodu i ognia. Na ten dzień zaplanowaliśmy warsztaty i pokaz rzeźby w lodzie, a imprezę zakończymy gorącym występem teatru ognia.

W niedzielę będziemy gotowali. Półfinalista programu Top Chef Polska Marcin Jabłoński zdradzi sekrety przygotowania świątecznych potraw, a z dziećmi upiecze przepyszne pierniczki. Jarmark zakończymy pokazem laserów.

Nie pozostaje nic innego jak zamówić ładną pogodę i zabrać ze sobą dobry nastrój. Do zobaczenia.

  • jarmark świąteczy

wstecz

Banery

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. 22 729 81 85
fax 22 729 81 75
e-mail: gmina@nadarzyn.pl

Lokalizacja

Gmina Nadarzyn
ul. Mszczonowska 24
05-830 Nadarzyn

Godziny otwarcia urzędu

pon.: 09:00 - 18:00
wt.-czw.: 08:00 - 16:00
pt.: 08:00 - 15:00

baner toplayer
Szanowni Państwo, w związku z panującą w kraju epidemią wirusa COVID-19 prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Nadarzyn, a jeśli wizyta jest niezbędna o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z poszczególnymi referatami w celu załatwienia sprawy.