Urząd Gminy w Nadarzynie

Linki

Banery

  • RODO
  • http://nadarzyn.intergis.pl
  • baner
  • baner
  • baner

Aktualności

Uwaga utrudnienia w ruchu - Wolica

Uwaga utrudnienia w ruchu - Wolica

Jak informuje wykonawca, jutro tj. 15.11.2019 r. będą prowadzone prace drogowe związane z remontem nawierzchni ul. Długiej w Wolicy. W związku z tym będą występować utrudnienia w ruchu. Zalecany objazd zgodnie grafiką. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania.

Objazd linii Pruszków-Nadarzyn-Walendów

W dniach 13-14 listopada 2019 r. (środa - czwartek) w związku z wymianą nawierzchni ul. Brzozowej w Kajetanach autobusy linii Pruszków - Nadarzyn - Walendów będą kursowały objazdem. W tych dniach zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Kajetany Brzozowa.

W związku z dłuższą trasą przejazdu autobusu mogą występować opóźnienia.

Barwy narodowe

Barwy narodowe

Szanowni Mieszkańcy Gminy Nadarzyn, w związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości zachęcamy do wywieszenia w tym dniu flag państwowych. Wyraźmy w ten sposób szacunek i przywiązanie do naszych symboli narodowych.

Remont nawierzchni ul. Brzozowej w Kajetanach

-

Jak informuje wykonawca, w dniach 13-14.11.2019 r. będą prowadzone prace drogowe związane z remontem nawierzchni ul. Brzozowej w Kajetanach. W związku z tym, w tych dniach będą występować utrudnienia w ruchu. Zalecany objazd zgodnie grafiką. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania.

Prace drogowe w Starej Wsi

Prace drogowe w Starej Wsi

Jak poinformował Wykonawca, w dniach 12-14.11.2019 r. będą prowadzone prace związane z odwodnieniem pasa drogowego w obrębie skrzyżowania ul. Poziomkowej i Brwinowskiej w Starej Wsi. W związku z tym, w tych dniach będą występować utrudnienia w ruchu. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania drogowego.

Wspólnie uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości

Wspólnie uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada uroczystości Święta Niepodległości tradycyjnie rozpoczną się Mszą św. w kościele św. Klemensa w Nadarzynie. Przedstawienie przygotowane przez uczniów SP Wola Krakowiańska i SP Kostowiec przybliży kontekst historyczny święta. O niecodzienną oprawę uroczystości zadbają członkowie tradycyjnego Oddziały C.i K. Regimentu Artylerii Fortecznej No. 2 barona Edwarda von Beschi – Twierdza Kraków, którzy na tę okoliczność przygotują szereg atrakcji.

Uwaga przerwa w dostawie wody

-

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, że w związku z wcinką wodociągową w ul. Olesińskiej w Parolach 6 listopada w godzinach od 9:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Ruśca.
Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Planowane wyłączenia prądu Parole i Urzut - AKTUALIZACJA

Planowane wyłączenia prądu Kajetany

PGE Dystrybucja planuje przerwę w dostawie energii elektrycznej do miejscowościach Parole i Urzut.

• 12 listopada od godziny 9:00 do 16:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy Parol 62, 62A,

w piątek 15 listopada w godzinach 8:00-14:00 prądu nie będą mieszkańcy domów przy ulicach: Strumykowa i Aleja Katowicka 322, 330.

Szczegóły na stronie PGE

Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Banery

  • Unia Europejska
  • ITV
  • Karta Nadarzyniaka
  • system sms
  • Mapy Wrotamazowsza

Wiadomości Nadarzyńskie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10