Urząd Gminy w Nadarzynie

Linki

Banery

  • RODO
  • http://nadarzyn.intergis.pl
  • baner
  • baner
  • baner

Aktualności

Wybory 2018 - miażdżąca przewaga Dariusza Zwolińskiego

-

Obecny wójt gminy Nadarzyn w wyborach 21 października zdobył najwięcej głosów (4 579 - 64.45%), zwyciężył we wszystkich okręgach – wynika z oficjalnych informacji PKW. Na Dariusza Zwolińskiego zagłosowało 4 579 wyborców co dało 64.45%. Drugim pod względem ilości zdobytych głosów jest Dawid Koper, na którego zagłosowały 1 823 osoby czyli 25,66% wyborców – o 2 756 osób mniej niż na obecnego wójta.

Już 21 października (niedziela) wybory samorządowe

Już 21 października (niedziela) wybory samorządowe

Przypominamy o dwóch nowych obwodowych Komisjach. Po raz pierwszy mieszkańcy Wolicy głosować będą w Przedszkolu Publicznym w Wolicy (ul. Przedszkolna 2), zaś mieszkańcy Rozalina, Urzuta oraz Kostowca w świetlicy NOK (Rozalin, ul. Młochowska 59).
W wyborach wybierzemy Wójta, Radę Gminy Nadarzyn, Radnych do Powiatu Pruszkowskiego oraz Radnych do Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Otrzymasz cztery karty do głosowania - na każdej z nich możesz wybrać jedną osobę, stawiając w kratce przy nazwisku JEDEN X (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki).
Obwody i adresy obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Nadarzyn:

https://bip.nadarzyn.pl/plik,7968,obwieszczenie-o-obwodzie-13wrze-pdf.pdf?fbclid=IwAR3xTX8ZBBMjzHM2NkWa-8m3cMvJkvG-fuROo-hsUcF1OPX8tgn1nUNrgxs

Jak oddać głos informuje PKW: https://www.youtube.com/watch?v=rGvGprAlfFc

 

Prace konserwatorskie przy Placu Poniatowskiego w Nadarzynie

-

Dobiegają końca prace konserwatorskie związane z renowacją pomników przy Placu Poniatowskiego w Nadarzynie - krzyża z popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pomnika Poległym Patriotom Ojczyzny 1918-1920.
Renowacja tych miejsc Pamięci Narodowej mogła odbyć po uzyskaniu pozytywnej opinii od Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, którą otrzymaliśmy 17 września.

Umieszczono tablice informacyjne na wiadukcie

-

W wyniku starań Wójta Gminy Nadarzyn, kierownik budowy trasy S8 w ramach swoich kompetencji umieścił tablice informujące o możliwości przejazdu dla mieszkańców wiaduktem łączącym ul. Mszczonowską z ul. Główną. 

Urząd Gminy Nadarzyn wielokrotnie wnioskował do różnych instytucji w sprawie przyspieszenia odbioru prac związanych z przebudową DK8. 

kliknij "więcej"

Kondolencje

Spotkanie dotyczące programu „CZYSTE POWIETRZE”

-

Spotkanie odbędzie się  dniu 11 października 2018 r. o godzinie 18:00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury w Nadarzynie, Plac Poniatowskiego 42, 05-830 Nadarzyn.

kliknij "więcej"
 

Piknik "Senior z pasją"

Piknik "Senior z pasją"

6 października 2018 r. w Rozalinie odbędzie się piknik "Senior z pasją". Szczegóły na plakacie obok.

Serdecznie zapraszamy.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla wsi Parole

Wójt Gminy Nadarzyn informuje, że 26 września 2018r. Rada Gminy Nadarzyn podjęła uchwałę w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wsi Parole w Gminie Nadarzyn.

W najbliższym czasie Urząd Gminy przystąpi do prac planistycznych dla terenu niemal całej wsi Parole, w związku z powyższym zachęcamy zainteresowanych właścicieli nieruchomości położonych we wsi Parole do składania wniosków o zmianę przeznaczenia w MPZP.

Banery

  • Unia Europejska
  • ITV
  • Karta Nadarzyniaka
  • system sms
  • Mapy Wrotamazowsza

Wiadomości Nadarzyńskie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10