Urząd Gminy w Nadarzynie

Linki

Banery

  • Unia Europejska
  • http://nadarzyn.intergis.pl
  • baner
  • baner
  • baner

Aktualności

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Nadarzyn, w imieniu p. Dariusza Nowaka, Komisarza Gminy Nadarzyn, zapraszamy na rozpoczynający się już od najbliższego poniedziałku (22 stycznia), cykl spotkań z Mieszkańcami.

Przyjęcia mieszkańców - w formie stałych dyżurów Komisarza - będą odbywały się w poniedziałki (w godzinach 10.00 - 15.00) i czwartki (w godzinach 10.00 - 14.00)  w budynku Urzędu Gminy, pokój nr 200.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejsze zapisywanie się, osobiście - do Sekretariatu Urzędu Gminy Nadarzyn (ul. Mszczonowska 24); - telefonicznie (tel. 22 729 81 85 w. 100, 101) w godzinach pracy Urzędu Gminy lub - mailowo (sekretariat@nadarzyn.pl). Zapisy prowadzone są na bieżąco.

Planowane wyłączenia prądu

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu.

Zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Zmiana organizacji ruchu

-

Jak informuje wykonawca przebudowy DK8, w dniu 16 stycznia zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu, polegająca na przełożeniu ruchu w obu kierunkach na tymczasową jezdnię lewą nad rzeką Zimna Woda (obiekt MS-13). Ruch odbywać się będzie jednym pasem ruchu w każdym kierunku. Tymczasowa organizacja ruchu obejmuje odcinek od km 438+638 do km 439+530. Termin wprowadzenia organizacji ruchu może ulec zmianie w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Dariusz Nowak powołany przez Premiera Mateusza Morawieckiego na Komisarza Gminy Nadarzyn

Dariusz Nowak powołany przez Premiera Mateusza Morawieckiego na Komisarza Gminy Nadarzyn

W związku ze śmiercią dotychczasowego Wójta Gminy Nadarzyn, Premier Mateusz Morawiecki – zgodnie z obowiązującymi przepisami -  powołał w jego miejsce Komisarza, który pokieruje gminą do najbliższych wyborów. Na mocy decyzji Premiera, w dniu 15 stycznia 2018 r., Komisarz objął swoje stanowisko w Gminie. Oficjalne przejęcie obowiązków odbyło się w obecności Zdzisława Sipiery, Wojewody Mazowieckiego. 

Informacja dla hodowców

-

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pruszkowie w sprawie stosowania antybiotyków w gospodarstwie.

Orszak Trzech Króli - ogłoszenie

W związku z organizacją ORSZAKU TRZECH KRÓLI, 6 stycznia 2018 roku, od godz. 11.00 do godz. 13.00, nastąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Warszawskiej, rondzie w Nadarzynie oraz ulicy Sitarskich.

Orszak Trzech Króli - „Bóg jest dla wszystkich”

-

Zapraszamy mieszkańców Gminy Nadarzyn do uczestnictwa w ulicznych jasełkach „Orszaku Trzech Króli”, które odbędą się 6 stycznia 2018 roku.
W naszej Gminie uroczystość organizowana jest przez Parafię Rzymskokatolicką pod wezwaniem św. Klemensa w Nadarzynie, Nadarzyński Ośrodek Kultury, przy współpracy z Nadarzyńskim Szczepem Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Wataha” imienia Żołnierzy Wyklętych, Urzędem Gminy Nadarzyn, Szkołami Podstawowymi w Nadarzynie, Ruścu, Młochowie, Kostowcu i Woli Krakowiańskiej, Gminnym Ogniskiem Dziecięco-Młodzieżowym „Tęcza”, Cukiernią W-Z Nadarzyn.
Zbiórka uczestników Orszaku przy cmentarzu Parafialnym ul. Sitarskich o godz. 11.30 przegląd i prezentacja orszaków. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Uwaga! Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, że w związku z przebudową sieci wodociągowej związanej z budową drogi ekspresowej nr 8 na odcinku Paszków - Radziejowice 3 stycznia w godzinach od 8:00 do 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody mieszkańcom miejscowości Nadarzyn i Strzeniówka.

Banery

  • ITV
  • Karta Nadarzyniaka
  • system sms
  • Mapy Wrotamazowsza

Wiadomości Nadarzyńskie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10