Urząd Gminy w Nadarzynie

UWAGA - wprowadzenie stopnia alarmowego CRP

ZARZĄDZENIE NR 197 PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019r. poz. 796) zarządza się, co następuje:

§1.Wprowadza się drugi stopień alarmowy CRP (stopień BRAVO-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązujący od dnia 10 października 2019r.,od godz.00:01, do dnia 14 października 2019r., do godz. 23:59.
 

§2.Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 

PREZES RADY MINISTRÓW
MATEUSZ MORAWIECKI

INFORMACJA O DZIAŁANIACH
Przedsięwzięcia

Informowanie odpowiednich służb w przypadku zauważenia nieznanych pojazdów na terenie instytucji publicznej lub innych ważnych obiektów, porzuconych paczek i bagaży lub w przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych oznak nietypowej działalności

Poinformowanie podległego personelu i osób przebywających na terenie obiektu o konieczności zachowania wzmożonej czujności w stosunku do osób zachowujących się w sposób wzbudzający podejrzenia.

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.