Urząd Gminy w Nadarzynie

Stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na terytorium Polski

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie nr 141 z dnia 27 sierpnia 2019 r wprowadzające pierwszy stopień alarmowy ALFA i pierwszy stopień alarmowy ALFA-CRP na terytorium Polski. Oba stopnie alarmowe będą obowiązywały od dnia 28 sierpnia 2019 r. od godz. 00.00 do dnia 3 września 2019 r. do godz. 23.59.
Na stronie ochrona24.info czytamy: "Stopień alarmowy ALFA i stopień alarmowy ALFA-CRP został wprowadzony w związku z koniecznością zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa uczestników uroczystości organizowanych z okazji 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Podobne środki bezpieczeństwa były podejmowane także przy okazji organizacji w Polsce innych wydarzeń międzynarodowych np. szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach (2018 r.) oraz Światowych Dni Młodzieży (2016 r.)."
Więcej na ten temat na stronie:
antyterroryzm.gov.pl

Naprawy nawierzchni dróg w Wolicy

2 sierpnia na ul. Św. Piotra i Pawła oraz na ul. Sękocińskiej w Wolicy zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Ma to związek z remontami nawierzchni realizowanymi przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Prace drogowe będą wykonywane w dniach 05-07 sierpnia 2019 r.

0Vei06Op6AAAAABJRU5ErkJggg==

Schematy organizacji ruchu poniżej.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.