Urząd Gminy w Nadarzynie

VII Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia z Katarzyną Bosacką

Serdecznie zapraszamy 18 czerwca 2019 r. (we wtorek) o godz. 18.00-20.00 do Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na VII Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia.

Gościem tegorocznej imprezy będzie dziennikarka, autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych. Autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych Katarzyna Bosacka. Pani Katarzyna jest laureatką m.in. przyznawanego dziennikarzom naukowym Kryształowego Pióra za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca. W 2012 roku otrzymała główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów. W 2014 roku otrzymała nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce.

Zapraszamy na spotkanie – wstęp wolny

  • -

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.