Urząd Gminy w Nadarzynie

VII Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia z Katarzyną Bosacką

Serdecznie zapraszamy 18 czerwca 2019 r. (we wtorek) o godz. 18.00-20.00 do Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na VII Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia.

Gościem tegorocznej imprezy będzie dziennikarka, autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych. Autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych Katarzyna Bosacka. Pani Katarzyna jest laureatką m.in. przyznawanego dziennikarzom naukowym Kryształowego Pióra za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca. W 2012 roku otrzymała główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów. W 2014 roku otrzymała nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce.

Zapraszamy na spotkanie – wstęp wolny

Rok Stanisława Moniuszki - wystawa

Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zaprasza do zapoznania się z wystawą poświęconą wybitnemu kompozytorowi, pedagogowi i ojcu polskiej opery narodowej - Stanisławowi Moniuszce. W tym roku mija 200 rocznica urodzin kompozytora, z tej okazji rok 2019 został ustanowiony Rokiem Moniuszki. W ramach obchodów wydarzenia zapraszamy do obejrzenia wystawy poświęconej jego twórczości, która została przygotowana przez Bibliotekę Publiczną m. st. Warszawy oraz Teatr Wielki, przy dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Ekspozycja dostępna jest w hallu Oddziału dla Dzieci w Nadarzynie (wejście od strony ronda – parter) i będzie dostępna do końca wakacji. Zapraszamy!

8Pxq94CpRpcAoAAAAASUVORK5CYII=

Planowane wyłączenia prądu

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu.
Szczegółowe informacje na stronie PGE.

Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Zapraszamy 16 czerwca do Nadarzyna