Urząd Gminy w Nadarzynie

„OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA” DLA SENIORÓW NASZEJ GMINY

Gmina Nadarzyn przystąpiła do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora!  Na mocy porozumienia ze Stowarzyszeniem MANKO, które podpisał Wójt Dariusz Zwoliński, osoby po 60 roku życia będą mogły korzystać z upustów procentowych w wielu firmach na terenie całego kraju. Obecnie w programie bierze udział 1500 podmiotów, są to m.in. uzdrowiska, ośrodki zdrowia czy instytucje kultury. Pełną listę można znaleźć na stronie: glosseniora.pl/gdzie-skorzystac-z-karty/.

Przystąpienie do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora to kolejny przykład realizacji przez Gminę Nadarzyn założeń Lokalnej Strategii Polityki Senioralnej. 

Gmina Nadarzyn, wraz z Radą Seniorów, podejmuje szereg działań na rzecz Seniorów, między innymi takich jak przystąpienie do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu jest otrzymanie przez Gminę Nadarzyn - Certyfikatu „GMINA PRZYJAZNA SENIOROM”, którego uroczyste wręczenie wraz z pierwszymi „Ogólnopolskimi Kartami Seniora” nastąpi w listopadzie. 

Inicjatorem i osobą osobiście zaangażowaną w pozyskanie projektu do Gminy Nadarzyn był Wójt Dariusz Zwoliński – który otrzymał tytuł Ambasadora „Ogólnopolskiej Karty Seniora”, dołączając tym samym do szacownego grona Ambasadorów, m.in. Władysława Kozakiewicza, Krzysztofa Zanussiego, Ireny Santor, Sobiesława Zasady.

Formularz zgłoszeniowy - „Ogólnopolska Karta Seniora” – po wypełnieniu uprzejmie prosimy o złożenie w Kancelarii Gminy.

Kwestionariusz dostępny poniżej.
 

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.