Urząd Gminy w Nadarzynie

Przebudowa DK8 - informacje

12 lipca w Urzędzie Gminy Nadarzyn odbyło się spotkanie, którego organizatorem był Wójt Dariusz Zwoliński z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcą przebudowy trasy DK8 Radziejowice-Paszków. Podczas rozmów poruszono wszystkie sprawy związane z prowadzoną inwestycją. 

Ostateczny termin zakończenia przebudowy określono na lato 2019 roku. Z kolei przejezdność trasy głównej ma nastąpić do końca bieżącego roku.

W najbliższym czasie nastąpią zmiany w organizacji ruchu. 17 lipca zostanie zamknięty przejazd z Kajetan do Nadarzyna. Włączenie z ul. Rolnej w stronę Warszawy będzie możliwe poprzez drogę serwisową za firmą Volkswagen, zaś do Wrocławia przez węzeł Paszków.

20 lipca zostanie zamknięta ul. Kościelna. Wyjazd z Nadarzyna będzie odbywał się przez ul. Warszawską, następnie po nowej trasie serwisowej (za Strażnicą Świadków Jehowy).

W najbliższych dniach przekażemy szczegółowe informacje, wraz z mapą, na temat nadchodzących zmian.
 

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.