Urząd Gminy w Nadarzynie

Planowane wyłączenia prądu

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu w miejscowościach Strzeniówka i Nadarzyn.

We wtorek 10 lipca w godzinach 8:00-16:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicach: Goździkowa, Lawendowa, Sasanki, Pruszkowska od 104 do 161, Działkowa, Topolowa, Dzikiej Róży, Jeżynowa, Spacerowa, Wesoła, Malinowa, Kazimierzowska, Porzeczkowa, Brzoskwiniowa, Jasna, Jałowcowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci, Dębowa, Świetlików, Jedliny, Muzyczna, Jaskółcza, Kukułki oraz Działki Leśniczówka w miejscowości Strzeniówka.

W czwartek 12 lipca w godzinach od 8:00 do 16:00 prądu nie będą mieszkańcy domów przy ulicach Leszczynowa, Kalinowa, Lipowa, Wiosenna, Liliowa, Narcyzowa, Jesionowa, Bukowa, Jaśminowa, Orzechowa, Jarzębinowa, Pruszkowska oraz Malwy.

W piątek 13 lipca od 8:00 do 16:00 planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Strzeniówka. Prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicach Komorowska, Jodłowa, Globusowa, Macierzanki, Lawendowa, Magdalenki, Tujowa, Piwonii, Biedronki, Miodowa, Magnolii, Kokosowa oraz Hortensji.

Szczegółowe informacje na stronie PGE.

 

Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych -  tel. 991.

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.