Urząd Gminy w Nadarzynie

Pierwsza Nadarzyńska GALA SPORTU

Szanowni Państwo !

Wielkimi krokami zbliża się Pierwsza Nadarzyńska GALA SPORTU, na której wręczane będą nagrody i wyróżnienia  dla najlepszych z najlepszych.

Na mocy Uchwały nr XXVI.342.2017 Rady Gminy Nadarzyn z dnia 25 stycznia 2017 roku ustanowiono Regulamin przyznawania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe. Nagrody i wyróżnienia za rok 2017 będą wręczane na uroczystej Nadarzyńskiej Gali Sportu w drugiej połowie marca 2018 roku.

Jednorazowe nagrody finansowe oraz wyróżnienia dla sportowców, trenerów, nauczycieli, działaczy sportowych oraz organizatorów imprez sportowych mogą otrzymać osoby fizyczne  zamieszkałe na terenie Gminy Nadarzyn lub udzielające się  w klubach sportowych mających swoją siedzibę na terenie Gminy Nadarzyn oraz jednocześnie prowadzących szkolenie sportowe na terenie Gminy Nadarzyn; osoby pracujące w placówkach oświatowych Gminy Nadarzyn lub współpracujące z nimi; osoby pracujące lub współpracujące z innymi jednostkami organizacyjnymi Gminy Nadarzyn, w szczególności promujące kulturę fizyczną i zdrowy styl życia.

Wypełnione wnioski (załącznik nr 2 do Regulaminu przyjętego Uchwałą Nr XXVI.342.2017 z dnia 25 stycznia 2017 r.) wraz ze stosownymi dokumentami należy składać do 30 listopada 2017 roku w Kancelarii Urzędu Gminy Nadarzyn (pok. 100) w opisanej kopercie:

„Wniosek w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięcia sportowe  za rok 2017”

lub listownie na adres:

Urząd Gminy Nadarzyn
ul. Mszczonowska 24;  05-830 Nadarzyn

(decyduje data stempla pocztowego).

W razie potrzeby, z przyjemnością udzielę dodatkowych informacji

zapytania proszę kierować na e-mail gos@nadarzyn.pl.

               

Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem i składania wniosków.

 

Dyrektor GOS w Nadarzynie
Dariusz Zwoliński

Powrót

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.