Urząd Gminy w Nadarzynie

Zaproszenie do konsultacji

Zarząd Powiatu Pruszkowskiego zaprasza do konsultacji dokumentu pn. "Analiza barier architektoniczno - infrastrukturalnych dla osób z niepełnosprawnością na terenie Powiatu Pruszkowskiego" oraz wnoszenia uwag do opracowanego dokumentu.

Celem niniejszego opracowania jest wskazanie kluczowych miejsc na terenie Powiatu Pruszkowskiego, które stanowią barierę dla osób niepełnosprawnych, mających problemy z poruszaniem się w szczególności osób na wózkach, osób niewidomych, niedosłyszących oraz osób ze schorzeniami ruchu i słuchu.

Wszelkie propozycje i uwagi dotyczące dokumentu należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres akuruliszwili@powiat.pruszkow.pl do dnia 21 br.

drukuj (Zaproszenie do konsultacji)

IV Memoriał im. Daniela Kołakowskiego i Filipa Wojcieszaka

Zapraszamy na kolejny, już IV, Memoriał im. Daniela Kołakowskiego i Filipa Wojcieszaka w koszykówce mężczyzn. Do Nadarzyna przyjadą drużyny Legii II Warszawa, KS Legion Legionowo oraz UKS Trójka Żyrardów.  Turniej rozgrywany będzie w dniach 22-24.09.2017 na hali sportowej GOS przy ul. Sitarskich 4.

  • -

Informacja Starosty Pruszkowskiego

Dnia 8 września wpłynęło do Urzędu Gminy Nadarzyn pismo Starosty Pruszkowskiego, w którym informuje o wykonywaniu na terenie całego powiatu modernizacji szczegółowej osnowy wysokościowej. W załączeniu pismo Starosty Pruszkowskiego. 

Informacja dla Mieszkańców

Informujemy Mieszkańców o możliwości wnoszenia uwag oraz wniosków do projektu organizacji ruchu przy ul. Jeżynowej w Strzeniówce.

Uwagi i wnioski należy składać w kancelarii Urzędu Gminy do dnia 19 września br.

Projekt organizacji ruchu znajdziecie Państwo po kliknięciu w więcej.

Przetarg pisemny nieograniczony

na oddanie w dzierżawę części nieruchomości gruntowej wraz z budynkiem pałacu i oficyny w zespole pałacowo - parkowym w Młochowie

Modernizacja linii kolejowej Warszawa Zachodnia - Pruszków - Grodzisk Mazowiecki

Z dniem 3 września br. rusza modernizacja linii kolejowej Warszawa Zachodnia - Pruszków - Grodzisk Mazowiecki, remont potrwa ok. 12 miesięcy. Podczas remontu nieczynne będą wszystkie stacje kolejowe na odcinku Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki. W czasie prac modernizacyjnych zapewniona zostanie komunikacja zastępcza przez miejskie i podmiejskie linie autobusów ZTM. Stację PKP Pruszków obsługiwać będą linie ZP, ZG, ZB oraz WKD. Więcej informacji na stronie ZTM (http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=10004&l=1).
Nadarzyńska linia autobusowa Nadarzyn - Pruszków pozostaje bez zmian. Przystankami wspólnymi (przesiadkowymi w kierunku Warszawy) są przystanki „PKP Pruszków” oraz „Jasna”. Szczegółowe rozkłady jazdy linii zastępczych dostępne są na stronie ZTM.

drukuj (Modernizacja linii kolejowej Warszawa Zachodnia - Pruszków - Grodzisk Mazowiecki)

Informacja - projekt czasowej organizacji ruchu

W najbliższych dniach nastąpi wyłączenie ul. Głównej w Ruścu na odcinku od drogi serwisowej do granicy robót S8 (ok. 300m) - ruch w kierunku Ruśca odbywać się będzie ul. Szkolną do zakrętu a następnie w lewo w kierunku ul. Głównej nowo budowanym odcinkiem drogi serwisowej. Dokładny termin zostanie podany na kilka godzin przed otwarciem nowej drogi serwisowej, więc trzeba być przygotowanym na nagłą zmianę organizacji ruchu w tym rejonie.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.