Urząd Gminy w Nadarzynie

Informacja

Gmina Nadarzyn informuje, że podpisała umowę na:

  1. przyjmowanie do schroniska bezdomnych psów z terenu gminy Nadarzyn z Fundacją Przyjaciele Braci Mniejszych z siedzibą w Modlinie, która prowadzi schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Leśnej. Umowa obowiązuje od 02/01/2019 do 31/12/2019.
  2. opiekę weterynaryjną nad kotami wolno żyjącymi z terenu gminy Nadarzyn z P. Dagmarą Marczyńską, prowadzącą Przychodnię Weterynaryjną w Grodzisku Mazowieckiem, przy ul. Reymonta 55. Umowa obowiązuje od 02/01/2019 do 31/12/2019.

Odławianiem bezdomnych zwierząt na terenie Gminy Nadarzyn zajmuje się Straż Gminna (tel. 22 720 08 67).

Uruchomiliśmy nr alarmowy SOS KOT I PIES, na który prosimy zgłaszać przypadki porzuconych lub potrzebujących pomocy zwierząt - tel. 501804797.

Dodatkowo poza godzinami pracy Urzędu Gminy i Straży Gminnej – przypadki porzuconych psów lub potrąconych przez samochód psów i kotów, należy zgłaszać do Komisariatu Policji w Nadarzynie.

Informacje o psach odłowionych z terenu Gminy Nadarzyn oraz zwierzętach do adopcji znajdziecie Państwo na profilu poświęconym ochronie i zapobieganiu bezdomności zwierząt w Gminie Nadarzyn 

https://www.facebook.com/zwierzynaznadarzyna/

 

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.20

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.