Urząd Gminy w Nadarzynie

 • -

Zaproszenie na wydarzenia siatkarskie

Sekcja piłki siatkowej GLKS Nadarzyn zaprasza na:

mecz III Ligi Seniorek:

 • Niedziela, 2 luty 2014 r., godz. 16.30: GLKS Nadarzyn - UKS Ósemka Siedlce
 • Wtorek, 4 luty 2014 r., godz. 19.15: GLKS Nadarzyn - UKS Olimp Tłuszcz
 • Czwartek, 6 luty 2014 r., godz. 19.30: GLKS Nadarzyn - MKS Żbik Pruszków

oraz na mecz III rundy play - off o Misrzostwo Mazowsza Juniorek:

 • Poniedziałek, 10 luty 2014 r., godz. 19.30: GLKS Nadarzyn - LTS Legionovia Legionowo

Wszystkie spotkania w hali przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie.

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-30

Zawiadomienie Wojewody Mazowieckiego

Zawiadamia się, że w dniu 8.10.2013 r., zostało wszczęte postępowanie w sprawie zmiany decyzji Wojewody Mazowieckiego nr 72/2013, z dnia 22.02.2013 r. o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.: "Budowa drogi ekspresowej S8 Salomea - Wolica wraz z powiązaniem z drogą krajową nr 7, Etap I - Budowa drogi ekspresowej S8 węzeł Paszków (z węzłem) - węzeł Opacz (bez węzła) - węzeł Łopuszańska (bez węzła), część 1 - odcinek zlokalizowany poza granicami m.st. Warszawy."

Pełna treść zawiadomienia dostępna po kliknięciu TUTAJ.

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-30

Obowiązek odśnieżania chodników

Przypominamy  właścicielom nieruchomości, administratorom oraz osobom odpowiedzialnym, o obowiązku odśnieżania chodników, usuwania nawisów śnieżnych oraz sopli lodowych, które mogą powodować niebezpieczeństwo m. in. dla przechodniów. Do obowiązków w/w należy również oznakowanie w sposób widoczny takich miejsc.

W przypadku obfitych opadów śniegu należy również pamiętać o konieczności usuwania go z wielkopowierzchniowych dachów (hale, magazyny itp.), gdzie ciężar zalegającego śniegu może spowodować przeciążenie konstrukcji.  Zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz regulaminem w sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy, właściciele nieruchomości zobowiązani są do uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z części nieruchomości udostępnionej do użytku publicznego oraz chodnika położonego bezpośrednio przy granicy nieruchomości.

Wszelkie nieprawidłowości związane z odśnieżaniem dróg, uszkodzeniem linii napowietrznych itp. należy zgłaszać dyżurnemu Straży Gminnej, który zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia odpowiednich służb i zobligowania ich do podjęcia stosownych działań.

Straż Gminna w Nadarzynie

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-29
 • -

Zima w NOK

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza dzieci (7-10 lat) na FERIE ZIMOWE (17 – 28.02.2014 r.). Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku, w godzinach: 10.00 – 16.00. Zapisy w siedzibie NOK od 3 lutego 2014 r. W programie wiele atrakcji. Tygodniowy koszt wynosi 100 zł. Zapraszamy serdecznie!!!

 Nadarzyński Ośrodek Kultury, Pl. Poniatowskiego 42, www.nok.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-02-12

Konsultacje Ministerstwa Środowiska w sprawie ustawy „śmieciowej”

Zarządzeniem z dnia 16 stycznia 2014 roku Minister Środowiska powołał do życia Zespół do spraw analizy wdrażania ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, złożony z wielu ekspertów pod kierownictwem prof. Andrzeja Kraszewskiego. Zespół ten ma za zadanie przeprowadzić analizę stanu wdrażania systemu gospodarki odpadami komunalnymi, na podstawie której przedstawi ministrowi rekomendacje rozwiązań organizacyjnych, legislacyjnych i ekonomicznych, które usprawnią działanie nowego systemu. Do głównych zadań Zespołu należeć będzie m.in. kompleksowa analiza nowego systemu gospodarki odpadami, identyfikacja problemów związanych z jego wdrażaniem oraz wypracowanie propozycji rozwiązań w tym zakresie. Zespół ma także zająć się opracowaniem propozycji zmian legislacyjnych i organizacyjnych w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi. 

Ministerstwo Środowiska zaprasza do zgłaszania uwag i propozycji związanych z funkcjonowaniem systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w gminach. Uwagi i propozycje zmian, co do funkcjonowania systemu mogą zgłaszać:
- mieszkańcy i właściciele nieruchomości,
- przedsiębiorcy zajmujący się gospodarką odpadami,
- gminy wdrażające ustawę.

Uwagi można zgłaszać na adres e-mail: odpady@mos.gov.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie Ministerstwa Środowiska:  http://naszesmieci.mos.gov.pl/kontakt

Krzysztof Pietrzykowski
Inspektor d/s Ochrony Środowiska

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-29
 • -

Szkoła Muzyczna - Koncert Zimowy

Szkoła Muzyczna w Nadarzynie serdecznie zaprasza na Koncert Zimowy 9 lutego 2014 r., o godzinie 12.00, który odbędzie się w NOK. Wystąpią uczniowie, nauczyciele i goście Szkoły  Muzycznej. W programie: Dla Elizy (Beethoven), Walc (Chopin), Cichosza (Turnau), Nie płacz Ewka(Perfect) i wiele innych hitów muzyki poważanej i popularnej. Zabrzmi śpiew, gitary, fortepian, skrzypce, saksofon, harfa celtycka…

Wstęp wolny! Zapraszamy!

źródło: www.nok.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-28
 • -

NOK: Koncert New Bone

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza 8 lutego 2014 r., o godz. 19.00 na koncert zespołu New Bone  w składzie: Tomasz Kudyk - trąbka, flugelhorn; Bartłomiej Prucnal - saksofon altowy; Paweł Kaczmarczyk - fortepian; Maciej Adamczak – kontrabas; Dawid Fortuna – perkusja.

Krakowski kwintet jazzowy założony w 1996 roku z inicjatywy trębacza Tomasza Kudyka. Debiutancki album "Something for now", na którym znalazły się kompozycje lidera zespołu, nagrali w 2004 roku. Płyta została ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy. Od tego momentu zespół zaczął występować w najważniejszych miejscach dla polskiej sceny jazzowej.

W 2009 roku grupa New Bone nagrała drugą płytę „It’s not easy”, która jest kontynuacją „Something for now”, ale przyniosła nowe spojrzenie na grę zespołową oraz interakcje między muzykami. W styczniu 2012 roku zespół zarejestrował materiał na trzecią autorską płytę zatytułowaną „Destined” (premiera: kwiecień 2012 rok), nagraną z gościnnym udziałem Tomasza Grzegorskiego na saksofonie tenorowym i Jana Pilcha na instrumentach perkusyjnych. Autorem muzyki, tak jak i większości kompozycji wykonywanych przez New Bone, jest lider zespołu Tomasz Kudyk.

 Grupa New Bone wystąpiła na wielu znaczących festiwalach, m.in.: Bydgoszcz Jazz Festiwal (2009), Hanza Jazz Festiwal (Koszalin 2009), Festiwal Jazz Bez... (Przemyśl, Lwów 2009), Festiwal Jazz w Muzeum (Ostrów Wielkopolski 2009) czy JVC Jazz Festival (Legionowo 2005), Festiwal Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu (Moskwa, Rosja - 2013).

"Płyta młodej krakowskiej grupy, kierowanej przez trębacza Tomasza Kudyka, skutecznie przełamuje postbopową rutynę. Forma, metrorytmika i aranż zostały poddane szczegółowej rewizji, co zaowocowało muzyką o wartkiej akcji, witalnej ekspresji i świetnym brzmieniu." "Trzecia płyta polskiego zespołu o nazwie New Bone, której liderem jest trębacz Tomasz Kudyk, jest dowodem na wysoki poziom polskiej sceny jazzowej (…). Tej muzyki można słuchać bez końca."
Rainer Bratfisch, JazzPodium, 11-12,2012
„To zdecydowanie jedna z najciekawszych płyt polskiego jazzu 2012 roku.”

Wstęp: 10 zł - bilety w kasie NOK - sprzedaż przed koncertem.

źródło: www.nok.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-28
 • -

NOK: koncert Chóru „Cantate Domino” oraz NOK Pęd Band

W dniu 2 lutego 2014 r. o godzinie 16.00 zapraszamy na koncert, w którym wystąpią:  Chór „Cantate Domino”oraz NOK Pęd Band.

Chór „Cantate Domino” działa przy Parafii św. Klemensa w Nadarzynie od 2009 roku. Celem jego działalności jest tworzenie oprawy muzycznej do uroczystości kościelnych. Stąd w repertuarze chóru znajdują się głównie utwory religijne z różnych epok, dzieła kompozytorów polskich i zagranicznych, zarówno tych znanych jak Mozart czy Haendel, jak i mniej popularnych, czy wręcz zapomnianych.

 Chór stawia sobie za zadanie popularyzację piękna muzyki chóralnej na miarę swoich możliwości. Poza podstawową działalnością chór uczestniczy w konkursach, festiwalach i koncertach muzyki chóralnej organizowanych na terenie całej Polski. Skład chóru zmieniał się z biegiem lat. Obecnie chór tworzy 17 amatorów śpiewających pod kierunkiem i dyrekcją Adama Kuczewskiego, organisty przy Parafii św. Klemensa, a jednocześnie kompozytora muzyki organowej, chóralnej i kameralnej. Adam Kuczewski ukończył Akademię Muzyczną im. Fr. Chopina w Warszawie w klasie organów prof. Józefa Serafina. 

                                                                     Wstęp wolny!!!

www.nok.pl

 

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-28
 • -

Premiera przedstawienia pt. ,,Marionetki Baby Jagi''

W ramach obchodów 560-lecia nadania praw miejskich Nadarzynowi Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe ,,Tęcza'' oraz Nadarzyński Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 1 lutego o godzinie 17.00 do siedziby NOK na premierę przedstawienia pt.,,Marionetki Baby Jagi''.

Spektakl, na motywach ksiązki Doroty Suwalskiej pod tym samym tytułem, przygotowany został pod kierunkiem pani Marzeny Latoszek, która wystapi również w jednej z głównych rół. Prócz niej, w sztuce biorą udział dzieci i młodzież ze świetlicy GODM w Młochowie oraz przyjaciele świetlicy - zarówno w roli aktorów jak i twórców oprawy plastycznej oraz muzycznej spektaklu. Sztuka (podobnie jak książka) porusza tematy zwiazane z profilaktyką uzależnień. Projekt przygotowany został przez Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe ,,Tęcza'' przy współpracy z Nadarzyńskim Ośrodkiem Kultury.

szczegóły na stronach:  GODM ,,Tęcza'' oraz NOK.

  WSTĘP WOLNY!!!!

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-28
 • -

LKS ,,Orzeł'' Nadarzyn

LKS ,,Orzeł’’ Nadarzyn zaprasza na zajęcia JUDO, które będą prowadzone w trzech grupach wiekowych.

FUNNY JUDO - dla dzieci w wieku 4-6 lat proponujemy gry i zabawy z elementami judo oraz gimnastyki. Zajęcia będą prowadzone w poniedziałki i czwartki (godz. 17.00-18.00). Natomiast JUDO (grupa początkująca) dla dzieci od 7 do 12 lat od godz. 18.00-19.00 (pon.-pt.). Trener Mirosław Zantara –IV DAN PZJ ( medalista Mistrzostw Polski w Judo, szkoleniowiec w klubie Gwardia Warszawa, wychowawca medalistów Mistrzostw Polski) poprowadzi zajęcia dla obydwu grup w hali sportowej przy Publicznym Przedszkolu w Nadarzynie (ul. Sitarskich 2).

JUDO – grupa poczatkująca i zaawansowana (13-15 lat). Zajęcia będą prowadzone we wtorki i piątki (godz. 14.30-16.00) w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie (ul. Żółwińska 41) przez trenera Mirosława Błachino – IV DAN PZJ (mistrza Polski seniorów, trenera Kadry Narodowej Juniorów, medalisty Mistrzostw Świata Junirów, itd.)

Zapisy i informacje dla grup FUNNY JUDO (4-6 LAT)/JUDO (7-12 lat) pod numerem -602 188 217 i dla grupy JUDO (13-15 lat) – tel. 609 036 616.

Serdecznie Zapraszamy!!!!

Zarząd LKS ,,Orzeł’’ Nadarzyn

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-24
 • -

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. posiada własną stronę internetową, na której znajdą Państwo aktualne informacje z zakresu usług komunalnych. Informujemy również, że na stronie  istnieje możliwość podania aktualnego stanu wodomierza on-line, co ma ułatwić mieszkańcom dokonywanie płatności za wodę.

http://pkn.net.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-22
 • -

ZOZ - bezpłatne badanie wzroku

Bezpłatne komputerowe badanie wzroku   oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, w godz. 9.00-16.00, 21.02.2014 r. w Ośrodku Zdrowia w Młochowie. Podczas badania istnieje możliwość zamówienia okularów korekcyjnych.

Zapisy pod numerem tel. 22 729 91 46.

źródło: www.zoz.nadarzyn.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-22
 • -

NOK: Dance Carnival

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza 26.01.2014 r. (niedziela) o godz. 16.00 na Dance Carnival. Impreza taneczna, w której wystąpią uczestnicy zajęć tanecznych NOK prowadzonych przez Paulinę Piśkiewicz i Angelikę Sierpińską. Gość specjalny - Tap DJ.

Serdecznie zapraszamy!!!

źródło: nok.pl

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-22
 • -

Powiat Pruszkowski - lodowisko

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego i okolic na lodowisko przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie. Od 21.01.2014 r. lodowisko jest czynne zgodnie z harmonogramem.

szczegóły:  http://www.powiat.pruszkow.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-22
 • -

iTV Nadarzyn zaprasza

Samorządowa telewizja internetowa, która od niedawna jest elementem składowym tego portalu, zaprasza do zapoznawania się z materiałami filmowymi pokazującymi różne aspekty życia w Gminie Nadarzyn. Rozpoczęliśmy cykl poświęcony placówkom oświatowym i będziemy go kontynuować. Wystarczy kliknąć w ikonę iTV i już możemy oglądać...

 • autor: Roman Ćwiertniewicz, data: 2014-01-24
 • -

KRUS - V edycja Mazowieckiego Konkursu Wiedzy

Organizatorem Konkursu jest Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie. Konkurs przebiega we współorganizacji m.in. jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego i ma na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz zmniejszanie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby pełnoletnie prowadzące działalność rolniczą. Konkurs przebiega w 2 etapach (Placówki Terenowej KRUS i wojewódzkim). Uczestnik ma za zadanie rozwiązać test wiedzy z zakresu zasad BHP podczas pracy w rolnictwie. Laureat I miejsca etapu PT KRUS reprezentować będzie swoją Placówkę Terenową w Konkursie na etapie wojewódzkim.

Aby wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Placówkach Terenowych KRUS. Termin zgłoszeń upływa 10 maja b.r. Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie. Na laureatów czekają cenne nagrody ufundowane przez organizatorów.

PT KRUS Piaseczno
ul. Ludowa 7
05-500 Piaseczno
tel.:22 7370028
e-mail: piaseczno@krus gov.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-22
 • -

NOK: The greatest love of all

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza 25 stycznia 2014 r., godz. 19.00 na koncert pamięci Whitney Huston - The Greatest Love Of All. Piosenki z repertuaru Whitney Houston zaśpiewa Ewa Uryga. Dariusz Ziółek - piano.

Wstęp: 10 zł - bilety w sprzedaży na godzinę przed koncertem w NOK

Serdecznie zapraszamy!!!

źródło: nok.pl

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-22

Kondolencje dla ks. Jarosława Kuśmierczyka

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-20
 • -

Gmina Nadarzyn w Radiu Niepokalanów

Od lutego 2013 r. Gmina Nadarzyn jest obecna na antenie Radia Niepokalanów. Zapraszamy do słuchania audycji samorządowej w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 13.10. Kolejna - w piątek 17 stycznia 2014 r. audycja poświęcona inwestycjom, funduszom zewnętrznym oraz systemie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Storna internetowa radia: www.radioniepokalanow.pl

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-16
 • -

Bieg XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2014 r. odbył się w Warszawie Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Bieg Owsiaka). Start przy Pałacu Kultury i Nauki (ul. Marszałkowska), dystans 5555 m pokonało 5 tyś. zawodników, przyczyniając się do zbiórki pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych i przygotowujących się do ciąży (100 tyś. złotych). Mieszkańcy Gminy Nadarzyn też uczestniczyli w tej pięknej imprezie.

Jacek Nowocień - trener i opiekun sekcji biegowej

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-16
 • -

Turniej Halowy Piłki Siatkowej Mazovia CUP

W sobotę 25 styczna 2014 r. w hali sportowo-widowiskowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie (ul. Żółwińska 41) oraz w hali sportowej GOS (ul. Sitarskich 2) odbędzie się Turniej Halowy Piłki Siatkowej Mazovia CUP, w którym uczestniczyć będzie młodzież gimnazjalna. Szczegółowy regulamin turnieju oraz harmonogram dostępny u organizatora turnieju.

Kontakt: Wiesław Iwaniuk - koordynator sportu i rekreacji dzieci i młodzieży
mail: wieslawiwaniuk@interia.pl
tel. 0 22 739 90 18
kom.: 0 501 181 072

Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa w Nadarzynie, ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn

Zgłoszenia w terminie do 20 stycznia 2014 r.

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-16
 • -

Wiadomości Nadarzyńskie

Styczniowy numer wydania bezpłatnego miesięcznika „Wiadomości Nadarzyńskie”. U nas pełna wersja elektroniczna (wystarczy kliknąć na okładkę obok). Zapraszamy do lektury.
 

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-15
 • -

Dwa nowe place zabaw

W ramach programu rządowego Radosna Szkoła otwarte zostały w naszej gminie dwa nowe place zabaw. Szkoły Podstawowe w Młochowie i Woli Krakowiańskiej otworzyły dla najmłodszych piękne i bogato wyposażone miejsca relaksu dla najmłodszych.

 • autor: Roman Ćwiertniewicz, data: 2014-01-14
 • -

Zagrali po raz dwudziesty drugi

W Nadarzynie orkiestra zaczęła grać już w sobotni wieczór, teatr amatorski NOK wystawił dwie sztuki, "Jestem Zabójcą" - Aleksandra Fredro i "Oświadczyny" - Antona Czechowa przyjęte z aplauzem przez zgromadzoną publiczność. W niedzielę od samego rana uczniowie szkół z terenu naszej gminy pod opieką nauczycieli kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał rozpoczął się o godz. 15 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Występy artystyczne zespołów działających przy NOK przeplatane były licytacją przedmiotów darowanych orkiestrze, brawurowo poprowadzoną przez niezrównanego Mirosława Chilmanowicza. Wieczór zakończył koncert Orkiestry OSP Nadarzyn. Niedzielny finał zakończył się zebraniem rekordowej dla Nadarzyna sumy ponad 25 000 złotych. Zebrane podczas 22. Finału WOŚP pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na wyposażenie oddziałów dziecięcej medycyny ratunkowej, np. na wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG przyłóżkowe, radiologiczne stacje diagnostyczne, aparaty USG.
Gratulacje dla całego sztabu NADARZYN za zaangażowanie w akcję na tak szczytny cel.

 • autor: Roman Ćwiertniewicz, data: 2014-01-13
 • -

Informacja

W dniu 17.01.2014 r. o godz. 18.00 w Świetlicy przy Przedszkolu w Wolicy, odbędzie się spotkanie w sprawie wyłożenia projektu kanalizacji sanitarnej - dla rejonu ul. Tęczowej i ul. Szlacheckiej w Wolicy.

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-10

Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Oddział Regionalny w Warszawie

ogłasza w roku 2014
IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn.

Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!

Głównym organizatorem Konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs przebiegać będzie we współorganizacji z Dyrekcjami Szkół Podstawowych, zainteresowanymi jednostkami samorządu terytorialnego, które zgłoszą swój akces w powyższym przedsięwzięciu. Konkurs na Mazowszu ma charakter 2-etapowy.

W roku 2013 wzięło w nim udział ponad 6 tyś dzieci z 465 szkół.

W tym roku założeniem Konkursu jest zwrócenie szczególnej uwagi na zapobieganie wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie rolnym.

Na terenie Mazowsza Konkurs przebiega w 2 etapach: Placówki Terenowej KRUS oraz wojewódzkim. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych klas 0-VI, w dwóch kategoriach wiekowych (I grupa: klasy 0-III, II grupa: klasy IV-VI). Zadaniem dziecka, uczestnika Konkursu będzie wykonanie pracy plastycznej o tematyce związanej z zapobieganiem wypadkom z udziałem maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie.

Zgłoszenie udziału szkoły w Konkursie dokonuje szkoła do dnia 10 marca br. do właściwej miejscowo Placówki Terenowej KRUS.

Prace plastyczne laureatów trzech pierwszych miejsc etapu wojewódzkiego z każdej kategorii wiekowej niniejszego Konkursu wezmą udział w etapie centralnym Konkursu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie.
Na laureatów poszczególnych etapów Konkursu czekają nagrody.

Szczegółowe informacje o organizacji Konkursu można uzyskać w Placówkach Terenowych KRUS oraz w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie.

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-10

Zmiana numerów telefonów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie uprzejmie informuje, że w związku z pilotażowym wdrożeniem technologii VoIP przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, od 1 lutego 2014 roku zostaną zmienione dotychczasowe numery telefonów.

Nowe numery do Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie to:
• Sekretariat - (22) 770-20-20
• Fax - (22) 770-20-21

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-10
 • -

IPN - Wystawa ,,586 dni stanu wojennego''

Zachęcamy mieszkańców Gminy Nadarzyn do obejrzenia wystawy IPN, pt.: „586 dni stanu wojennego”. Zapraszamy do poniedziałku 13 stycznia 2014 r.

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-09

iTV Nadarzyn

Zapraszamy do obejrzenia na iTV Nadarzyn video relacji z budowy kompleksu oświatowego w Ruścu.

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-09
 • -

Zaproszenie NOK!Teatr

Zapraszamy 11 grudnia 2014 r. (sobota), o godz. 19.00 do siedziby Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury na dwa spektakle, pt.: ,,Oświadczyny’’ Antoniego Czechowa oraz ,,Jestem Zabójcą’’ Aleksandra Fredry. Impreza organizowana w ramach XXII Finału WOŚP. Wstęp wolny!!!

źródło: http://www.nok.pl

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-09
 • -

Harmonogramy wywozu odpadów na 2014 rok

Firma PU HETMAN Sp. z o.o. przekazuje do informacji harmonogramy wywozu odpadów na 2014 rok.

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-08
 • -

ZTM - kampania informacyjna

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że z dniem 1 stycznia 2014 r. wejdzie w życie nowa taryfa biletowa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

szczegóły na: http://www.ztm.waw.pl/?c=608&l=1

 • autor: Monika Kosakowska, data: 2014-01-08
 • -

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Szanowni Państwo,
12 stycznia 2014 r. po raz dziewiąty WOŚP zagra w NOK XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to zbiórka pieniędzy na ratowanie życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Organizator Sztabu: Nadarzyński Ośrodek Kultury
Szef sztabu: Monika Mazurek
Współorganizator: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie

Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w organizację imprezy, zaproponowania artystycznej formy udziału bądź podarowania przedmiotu na licytację.

Licytacja od godz. 15.00 + program artystyczny.

Będziemy wdzięczni za okazane serce.

źródło: www.nok.pl

 

 • autor: Michał Wilczak, data: 2014-01-02

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.