Urząd Gminy w Nadarzynie

System wczesnego ostrzegania - co oznaczają alarmowe sygnały dźwiękowe?
-

Wdrażany obecnie „Zintegrowany system wczesnego ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach” ma na celu wzrost poziomu bezpieczeństwa ludności zamieszkałej oraz przebywającej na obszarze gminy poprzez przekazywanie przez wojewodę/starostę/wójta sygnałów dźwiękowych oraz komunikatów głosowych w razie wystąpienia zagrożeń na obszarze województwa/starostwa/gminy.
Powiat Pruszkowski realizuje projekt dofinansowany z funduszy unijnych, natomiast gminy są partnerami biorącymi udział w projekcie.
Cel projektu realizowany będzie poprzez ostrzeganie i alarmowanie.

Ogłoszenie Wojewody Mazowieckiego

Wojewoda Mazowiecki informuje, iż toczy się z urzędu postępowanie w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, oznaczoną jako dz. ew. nr 229/2 o pow. 0,0068 ha położoną w gminie Nadarzyn, obrębie 0015 Urzut.

Uwaga!!! Obniżenie ciśnienia wody

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z modernizacją SUW Bieliny w dniach od 16 do 18 listopada może nastąpić obniżenie ciśnienia wody miejscowościach: Młochów, Rozalin, Kostowiec oraz Stara Wieś.  Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o. o.

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie projektu "OZE w Gminie Nadarzyn"

Zapraszamy wszystkich mieszkańców uczestniczących w projekcie "OZE w Gminie Nadarzyn" na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2017 roku o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24.
Spotkanie poprowadzą przedstawiciele firmy SANITO, która wykona instalacje w Państwa domach. Będzie to okazja do zadawania pytań na wszystkie interesujące Państwa tematy i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości technicznych i organizacyjnych.

Katarzyna Dombska, kierownik Referatu ds. Funduszy zewnętrznych

Podziękowanie dla Mieszkańców Gminy Nadarzyn
-

.

Apel o wywieszenie flag
-

Szanowni Mieszkańcy Gminy Nadarzyn – przypominamy, że 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W związku z tym zachęcamy do wywieszenie flag państwowych. Niech gest ten będzie wyrazem szacunku dla walczących o wolną Polskę oraz hołdem dla tych wszystkich, którym zawdzięczamy wolność i niepodległość.
Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia wystawy pt. „DROGA DO NIEPODLEGŁEJ POLSKI” powstałej z wykorzystaniem materiałów ze strony: www.polska1918-89.pl, opracowanie Marek Gałęzowski.

OSP Młochów może się pochwalić nowym samochodem strażackim.
OSP Młochów może się pochwalić nowym samochodem strażackim.

Jest to samochód specjalny, pożarniczy, średni ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4, marka MAN.

Całkowity koszt zakupu wyniósł 848.700 zł. Gmina Nadarzyn i OSP Młochów uzyskały trzy dotacje, które pochodziły z następujących źródeł: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Dalsze informacje po kliknięciu w więcej.

Pierwsza Nadarzyńska GALA SPORTU
Pierwsza Nadarzyńska GALA SPORTU

Szanowni Państwo !

Wielkimi krokami zbliża się Pierwsza Nadarzyńska GALA SPORTU, na której wręczane będą nagrody i wyróżnienia  dla najlepszych z najlepszych.

Na mocy Uchwały nr XXVI.342.2017 Rady Gminy Nadarzyn z dnia 25 stycznia 2017 roku ustanowiono Regulamin przyznawania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe. Nagrody i wyróżnienia za rok 2017 będą wręczane na uroczystej Nadarzyńskiej Gali Sportu w drugiej połowie marca 2018 roku.

„Pruszków na trasie Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej”
-

Muzeum Dulag 121 zaprasza na spotkanie z cyklu Pruskoviana poświęcone Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i jej roli w rozwoju Pruszkowa. W programie spotkania wykład Huberta Bojarskiego – historyka, muzealnika i znawcy dziejów kolejnictwa oraz dyskusja z udziałem publiczności.

Podatki lokalne - zmiany od 2018 roku

Referat Realizacji Podatków i Opłat informuje o zmianach w sprawie stawek podatków lokalnych na rok 2018. Szczegółowe informacje dostępne po kliknięciu "więcej".

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.