Urząd Gminy w Nadarzynie

Informacja dla Seniorów
Informacja

Szanowni Mieszkańcy,
w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego zwracamy się z apelem o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby samotne i starsze w naszym najbliższym otoczeniu.
Seniorzy są w grupie największego ryzyka zakażenia koronawirusem. Według zaleceń specjalistów osoby starsze powinny większość czasu spędzać w domu. Nie każdy może jednak liczyć na pomoc rodziny. Stąd duża rola sąsiadów, pracowników służb, a także wolontariuszy.

Informacja dla Seniorów
Jeżeli jesteś osobą samotną, wymagasz pomocy w zrobieniu zakupów, załatwieniu spraw urzędowych, wykupieniu leków, bądź znasz osobę potrzebującą pomocy, zadzwoń do:
- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nadarzynie, tel. (22) 739 73 20, pon. - pt. w godzinach 10.00 - 12.00
- Straży Gminnej w Nadarzynie, tel. (22) 720 08 67, pon. - pt. w godz. 10.00 - 15.00
- Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, tel. 502 891 926, pon. - pt. w godz. 10.00 - 12.00

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn - informacja
PKN - zmiana zasad odczytów wodomierzy

Informacja dla mieszkańców Gminy Nadarzyn związana ze zmianami w funkcjonowaniu Przedsiębiorstwa Komunalnego Nadarzyn dostępna po kliknięciu: http://pkn.net.pl

Zakończenie kwalifikacji wojskowej
Zakończenie kwalifikacji wojskowej

Szef MSWiA Mariusz Kamiński oraz szef MON Mariusz Błaszczak podpisali rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r. Na mocy tego przepisu kwalifikacja w roku 2020 r. zostaje zakończona w piątek (13 marca br.) Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br. tracą ważność.

Szczegóły na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zawiesza działalność na targowisku gminnym

❗️❗️❗️ W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju związaną z zakażeniami koronawirusem, Gmina Nadarzyn zgodnie z rekomendacjami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego zawiesza do odwołania działalność na targowisku gminnym przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie ❗️❗️❗️

Informacja - podatki i opłaty lokalne
Informacja - podatki i opłaty lokalne

Szanowni mieszkańcy,
z uwagi na pandemię koronawirusa zalecamy wpłacanie podatków i opłat lokalnych drogą elektroniczną.

W przypadku osób, które nie mają takiej możliwości prosimy o kontakt telefoniczny z urzędem.

Kondolencje
plik,10637,nekrolog-120320-png.png
Uwaga utrudnienia w ruchu - Strzeniówka
-

Jak informuje Gminna Spółka Wodno-Melioracyjna w Nadarzynie od poniedziałku 16.03.2020 r. będą prowadzone prace związane z konserwacją systemu melioracyjnego w obrębie ul. Magnolii w Strzeniówce. W związku z tym ul. Magnolii będzie nieprzejezdna. Przewidywany termin zakończenia prac: ok. 2 tygodni. Prosimy o stosowanie się do oznakowania oraz zachowania szczególnej ostrożności.

Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej - AKTUALIZACJA
Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuje, że 17 marca w godzinach od 9:00 do 18:00 w Młochowie prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ul. Mazowieckiej nr 27, 30, 34, 36, 39B, 43, 46, 47, 51, 54, 58, 61, 62 (stacja 02-0335 Młochów 2).

Również 17 marca w godzinach od 9:00 do 13:00 w Starej Wsi prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ul. Głogowej 32H (stacja 02-21B1790 Stara Wieś Głogowa Triton).

Przypominamy: pogotowie energetyczne 991, numer dla aglomeracji warszawskiej 22 340 41 00.

Szczegółowe informacje na stronie dostawcy.

Zawieszenie zajęć

Informujemy, że zajęcia w placówkach oświatowych od 12 do 25 marca zostają czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Do 29 marca włącznie Zarząd GLKS Nadarzyn odwołał wszystkie zajęcia. Odwołane zostały także zajęcia na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie i w pozostałych klubach. Zajęcia i imprezy odwołał także Nadarzyński Ośrodek Kultury i wszystkie podległe mu Świetlice.

Więcej na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej 

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.