Urząd Gminy w Nadarzynie

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej – Rusiec
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej – Urzut

PGE Dystrybucja informuje, że 18 kwietnia (czwartek) w godzinach od 10:00 do 12:00 planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Rusiec, ulice: Osiedlowa, Majowa, Główna, Myśliwska, Słowicza, Szczęśliwa, Paprotki, Bajeczna, Ładna, Środkowa (stacje: 02-1464 Rusiec Osiedle, 02-0441 Rusiec 1, 02-0442 Rusiec 6).
Szczegóły na stronie dostawcy.

Zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

15 kwietnia Ogólnopolski Dzień Trzeźwości

Nauczyciel matematyki pilnie poszukiwany
-

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu zatrudni nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze godzin od 8 kwietnia 2019 r. na zastępstwo (możliwość dłuższej współpracy).
CV prosimy przesłać na adres e-mailowy: spkostowiec@nadarzyn.pl
Szczegółowych informacji udziela dyrektor pod nr telefonu (22) 729 91 69.

Oświata: Ogłoszenie w sprawie strajku
Oświata: Ogłoszenie w sprawie strajku

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli w szkołach prowadzonych przez gminę Nadarzyn od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania: SP Nadarzyn, SP Rusiec wraz z oddziałami przedszkolnymi, SP Wola Krakowiańska, SP Młochów, SP Kostowiec, LO Nadarzyn, informujemy, że zajęcia dydaktyczne w placówkach są odwołane. Szkoły zapewnią zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.30-15.30 (ilość miejsc ograniczona).

Zmiana trasy linii Nadarzyn-Pruszków
Zmiana trasy linii Nadarzyn-Pruszków

W związku z przebudową skrzyżowania ul. Plantowej z ul. Powstańców i ul. Stalową w Pruszkowie zmianie ulega trasa linii Nadarzyn -Pruszków.

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej – Rusiec, Stara Wieś
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej – Rusiec, Stara Wieś

PGE Dystrybucja informuje, że 2 kwietnia (wtorek) w godzinach od 9:00 do 13:00 planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Rusiec. Prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicach: Osiedlowa, Majowa, Główna, Myśliwska, Słowicza, Szczęśliwa, Paprotki, Bajeczna, Ładna, Środkowa (stacje 02-1464 Rusiec Osiedle, 02-0441 Rusiec 1, 02-0442 Rusiec 6).

Kondolencje