Urząd Gminy w Nadarzynie

Ogłoszenie - Mazowiecka Izba Rolnicza

Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej odbędą się 28 lipca 2019 r.

Szczegóły po kliknięciu w więcej.

Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Gminy Nadarzyn

Na podstawie art. 20, ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 994 ze zm. poz.1000, 1349, 1432/ VIII Sesję Rady Gminy Nadarzyn zwołano na 24 kwietnia 2019 r. /środa/ na godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24 - sala konferencyjna /I piętro/.

Porządek obrad

Zapraszamy do oglądania transmisji obrad na żywo dostępnych na kanale YouTube Gminy Nadarzyn.

„Węzeł Nadarzyn”
-

Nawierzchnia docelowa na całym węźle Nadarzyn powinna być zrealizowana przed świętami. Wykonawcy pozostanie wprowadzenie organizacji ruchu wraz z malowaniem oznakowania poziomego. Te prace planowane są zaraz po świętach wielkanocnych. Węzeł powinien zostać udostępniony kierowcom przed weekendem majowym.

GODM Tęcza - konkurs plastyczny
GODM Tęcza - konkurs „Cztery pory roku z seniorami”

Gminne Ognisko Dziecięco-Młodzieżowe „Tęcza” zaprasza do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym X edycji "Barwy dzieciństwa". Tegoroczne hasło konkursu: „Cztery pory roku z seniorami”.
Regulamin konkursu dostępny po kliknięciu TUTAJ.

Protest nauczycieli - informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Za nami egzaminy gimnazjalne, które w naszej gminie przebiegły bez zakłóceń. Jednak przed nami egzaminy ósmoklasistów, które odbędą się w dniach 15 - 17 kwietnia 2019 r. Wszyscy dostępni nauczyciele i gminni pracownicy z kwalifikacjami zawodowymi będą skierowani do ich przeprowadzenia.

Zatem w tych dniach zajęcia opiekuńcze w szkołach podstawowych będą zawieszone.

Dla dzieci, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki od poniedziałku 15 kwietnia do środy 17 kwietnia przygotowaliśmy następujące propozycje (szczegóły po kliknięciu "więcej").

Protest nauczycieli - opieka nad dziećmi 3-6 lat

W związku z trwającym protestem nauczycieli, Rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym: 3 – 6 lat, uczęszczającym do oddziału przedszkolnego przy SP Rusiec podajemy wykaz placówek niepublicznych i wolnych miejsc do opieki na czas strajku.

O warunkach zapisu i pobytu dziecka decydują organy prowadzące w/w placówek.

Protest nauczycieli - egzaminy i opieka nad dziećmi
-

Dwa pierwsze dni strajku oświatowego w naszej Gminie dzięki w dużej mierze Państwa podejściu i zrozumieniu dla postulatów nauczycieli przebiegły bardzo spokojnie. Za co serdecznie dziękujemy.

W związku z trwającym protestem nauczycieli i narzuconym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej samorządom i dyrektorom szkół obowiązku przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych i uczniów klas ósmych informujemy, że pomimo ograniczonych możliwości kadrowych i w skrajnie trudnych warunkach organizacyjnych oba egzaminy w naszej Gminie się odbędą zgodnie z terminem. W swojej decyzji o przeprowadzeniu testów kierujemy się wyłącznie dobrem dzieci, wychodząc na przeciw potrzebom rodziców, uczniów i samych nauczycieli, dla których zaistniała sytuacja jest szczególnie trudna i obciążająca.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.