Urząd Gminy w Nadarzynie

Barwy narodowe
Barwy narodowe

Szanowni Mieszkańcy Gminy Nadarzyn, w związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości zachęcamy do wywieszenia w tym dniu flag państwowych. Wyraźmy w ten sposób szacunek i przywiązanie do naszych symboli narodowych.

Remont nawierzchni ul. Brzozowej w Kajetanach
-

Jak informuje wykonawca, w dniach 13-14.11.2019 r. będą prowadzone prace drogowe związane z remontem nawierzchni ul. Brzozowej w Kajetanach. W związku z tym, w tych dniach będą występować utrudnienia w ruchu. Zalecany objazd zgodnie grafiką. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania.

Prace drogowe w Starej Wsi
Prace drogowe w Starej Wsi

Jak poinformował Wykonawca, w dniach 12-14.11.2019 r. będą prowadzone prace związane z odwodnieniem pasa drogowego w obrębie skrzyżowania ul. Poziomkowej i Brwinowskiej w Starej Wsi. W związku z tym, w tych dniach będą występować utrudnienia w ruchu. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania drogowego.

Wspólnie uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości
Wspólnie uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada uroczystości Święta Niepodległości tradycyjnie rozpoczną się Mszą św. w kościele św. Klemensa w Nadarzynie. Przedstawienie przygotowane przez uczniów SP Wola Krakowiańska i SP Kostowiec przybliży kontekst historyczny święta. O niecodzienną oprawę uroczystości zadbają członkowie tradycyjnego Oddziały C.i K. Regimentu Artylerii Fortecznej No. 2 barona Edwarda von Beschi – Twierdza Kraków, którzy na tę okoliczność przygotują szereg atrakcji.

Uwaga przerwa w dostawie wody
-

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, że w związku z wcinką wodociągową w ul. Olesińskiej w Parolach 6 listopada w godzinach od 9:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Ruśca.
Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.

Zmiana organizacji ruchu
-

W związku z uroczystościami Wszystkich Świętych zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu przy cmentarzu w Nadarzynie. Czas obowiązywania od 31.10.2019 godz. 18:00 do 02.11.2019 godz. 18:00.

Okres Wszystkich Świętych to wzmożony ruch w okolicach cmentarzy i na drogach. Pamiętajmy również o zachowaniu zasady ostrożności i ograniczonego zaufania podczas jazdy. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.
 

Oferta pracy dla nauczyciela języka angielskiego

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Młochowie pilnie zatrudni nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 4 godz./tyg.

CV prosimy kierować na e-maila: teresaprzedszkole@wp.pl

Kontakt tel. 227299019

Zawiadomienie o zwołaniu XV Sesji Rady Gminy Nadarzyn
-

Na podstawie art. 20 ust.1 Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 506, poz. 1309, poz. 1696, poz. 1815/ XV Sesję Rady Gminy Nadarzyn zwołano na 30 października 2019 r. /środa/ na godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24 – sala konferencyjna /I piętro/.

Porządek obrad

Zapraszamy do oglądania transmisji obrad na żywo dostępnych na kanale YouTube Gminy Nadarzyn.

Rozwój przedsiębiorczości - rozwój usług rolniczych
-

Do 20 listopada 2019 r. oddziały regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmują wnioski o pomoc na „Rozwój przedsiębiorczości – rozwój usług rolniczych”, finansowaną z PROW na lata 2014-2020. Wsparcie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy świadczą usługi na rzecz rolników i chcą rozwijać tę działalność.

Uwaga na włamywaczy

Na terenie naszej gminy zaczęli działać włamywacze. Najczęściej atakują wieczorami, między godziną 18:00 a 22:00. Wyłamują okno balkonowe od strony ogrodu, szukają biżuterii, kosztowności, pieniędzy.

W związku ze zwiększonym ryzykiem włamań na terenie gminy Nadarzyn 22 października w UG odbyło się spotkanie Policji i Straży Gminnej z wójtem Dariuszem Zwolińskim oraz zastępcą Januszem Rajkowskim. Ustalono, że w godzinach nocnych na naszych ulicach będą dodatkowe patrole.


W najbliższy czwartek 24 października o godzinie 18:00 w sali widowiskowej NOK odbędzie się spotkanie z funkcjonariuszami policji, którzy przedstawią więcej szczegółów. Poradzą także jak zabezpieczyć się przed włamaniami.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.20

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.