Urząd Gminy w Nadarzynie

Program użyczania kompostowników najczęstsze pytania
Program użyczania kompostowników najczęstsze pytania

W związku z pytaniami dotyczącymi programu użyczania kompostowników informujemy:

1) korzystanie przez mieszkańców z programu użyczenia kompostownika nie jest równoznaczne z uzyskaniem częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

2) kompostując mamy nadal możliwość oddawania bioodpadów do gminnego systemu gospodarowania odpadami,

3) aby skorzystać z programu użyczania kompostowników należy złożyć wniosek o użyczenie kompostownika. Informacje pod nr tel. 22 729 81 85 wew. 140.

Międzynarodowy Dzień Rodziny #zostańw domu
-

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny, w związku z powyższym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nadarzynie przygotował dla Państwa materiały w ramach akcji #zostań w domu.

Znajdziecie w nich Państwo m.in. informacje o tym, gdzie można uzyskać pomoc, kilka pomysłów i rad jak spędzić czas z najbliższymi (opracowanych przez Krakowską Akademię Profilaktyki w ramach kampanii Postaw na rodzinę) oraz maseczki uszyte przez naszych WYJĄTKOWYCH WOLONTARIUSZY. Materiały będą ogólnodostępne w Urzędzie Gminy (przy głównym wejściu na parterze) w dniach od 12 do 15 maja 2020 r. Pakiety przekażemy także do Komisariatu Policji i Straży Gminnej w Nadarzynie.
Zapraszamy.


GOPS Nadarzyn

Uwaga przymrozki - powiat pruszkowski
Uwaga przymrozki - powiat pruszkowski

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW PIB - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. 13 maja prognozuje się w godzinach od 00:00 do godz. 07:00 lokalnie spadek temperatury do 1°C, a przy gruncie do -2°C.

Szczegóły na stronie: KLIKNIJ TUTAJ

Poszukiwany Intendent

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Nadarzynie zatrudni pracownika na stanowisku INTENDENT.
Wymagane wykształcenie min. średnie, dobra znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie w zakresie zbiorowego żywienia dzieci oraz w zakresie pracy na ww. stanowisku.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na adres: ppnadarzyn@nadarzyn.pl, lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 7298170.

Program użyczania kompostowników
Program użyczania kompostowników

Wniosek o użyczenie kompostownika może złożyć mieszkaniec Gminy Nadarzyn, który:

1) jest właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości zamieszkałej, zabudowanej domem jednorodzinnym, wolnostojącym, znajdującej się na terenie Gminy Nadarzyn,

2) ma możliwość zagospodarowania wytworzonego kompostu,

3) złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dotyczącej nieruchomości, na której zostanie umieszczony kompostownik, z wyjątkiem deklaracji „zerowej” lub ryczałtowej,

4) nie posiada względem Gminy Nadarzyn zaległości z tytułu podatków i opłat.

 

UG Nadarzyn – ważne

Osoby, które nie mają możliwości opłacenia rat podatków lub opłat przez internet, od poniedziałku, 11 maja 2020 r. będą mogły dokonać tego w kasie UG Nadarzyn, w godzinach: pn: 9.00-17.00; wt.: 10.00-15.00; śr.: 8.00-15.00; czw.: 10.00-15.00; pt: 8.00-14.00.

Urząd Gminy, z uwagi na epidemię, nadal funkcjonuje z ograniczeniami w przyjmowaniu interesantów. Kancelaria pracuje w zwykłych godzinach, a kontakt z referatami możliwy jest za pomocą e-mail: gmina@nadarzyn.pl, tel. 22 729 81 85 wew. 100 lub 101 także przez e-PUAP.
Urząd Stanu Cywilnego obsługuje mieszkańców (w szczególności w zakresie rejestracji stanu cywilnego oraz ewidencji ludności i dowodów osobistych) po uprzednim kontakcie telefonicznym: 22 729 89 17 wew. 131, 132 (ewidencja ludności, dowody osobiste) lub 130, 134 (USC)
Referat Działalności Gospodarczej oraz Filia Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (rejestracja pojazdów, prawa jazdy) – po uprzednim kontakcie za pomocą: maila, telefonu lub e-PUAP. Tel. 22 739 73 44 wew. 170, 171, 172, 173
.

 

ARiMR - informacja dla rolników

ARiMR Informacja dla rolników – inwestycje w nawadnianie gospodarstw
Szczegóły: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/wspieramy-rolnikow-w-obszarze-nawadniania.html

Dotacje z LGD – szansa dla firm z Nadarzyna, Raszyna lub Michałowic

Twoja firma działa w Nadarzynie, Raszynie lub Michałowicach? Teraz jest właśnie szansa na rozwój firmy! Do 19 maja trwa nabór wniosków dotacyjnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupę Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice. Sprawdź jak dostać dotacje z LGD, ogłoszenie o naborze na stronie http://nadarzyn-raszyn-michalowice.pl/ogloszenie-nr-12020/

Dalsze infomracje po kliknięciu w więcej.

Czasowa organizacja ruchu
Czasowa organizacja ruchu

Jak poinformował wykonawca, w dniach 4-5 maja (poniedziałek i wtorek) będą prowadzone prace związane z naprawą nawierzchni ul. Jodłowej w Strzeniówce. W związku z tym, na czas prac zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu ruchu ul. Jodłowej na odcinku od ul. Pruszkowskiej do ul. Komorowskiej. Prosimy o stosowanie się do oznakowania i zachowania szczególnej ostrożności.

Ponadto zmianie ulegnie kursowanie autobusu 711.
Od 4 maja od początku kursowania linii dziennych do 5 maja 2020 do końca kursowania linii dziennych wycofuje się przejazdy przez Strzeniówkę dla autobusów linii 711.
Linia 711 kursować będzie na trasie WĘZEŁ NADARZYN (01 dla wsiadających, 02 dla wysiadających) – Kościelna – jezdnia boczna trasy S8 (…) – P+R AL. KRAKOWSKA.

Kursowanie linii 711 odbywać się będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
4246 Komorowska-Hotel 02;
4151 Komorowska 02;
4247 Macierzanki 02;
4248 Jodłowa 02;
4249 Lipowa 02.

Specjalny program diagnostyczny związany z COVID 19 Gminy Nadarzyn i SPG ZOZ Nadarzyn
Specjalny program diagnostyczny związany z COVID 19 Gminy Nadarzyn i SPG ZOZ Nadarzyn

Samorząd Gminy Nadarzyn przekazał dodatkowe środki finansowe na specjalny program diagnostyczny związany z COVID 19 realizowany we współpracy z Dyrekcją SPG ZOZ Nadarzyn.

Rozpoczęcie badań przewidujemy od 11 maja. 

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.