Urząd Gminy w Nadarzynie

Kanalizacja Rozalin

Referat Inwestycji informuje o możliwości wykonywania przyłączy kanalizacyjnych w  m. Rozalin (odcinek obejmujący ulicę Młochowską (odcinek), Chmielną, Żytnią, Jagodową, Uroczą (odcinek), Migdałową, Przemysłowa (odcinek).

W związku z powyższym osoby zainteresowane przyłączeniem do wykonanej kanalizacji zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Komunalnym Nadarzyn celem dopełnienia wymaganych formalności (tel. 22 739-42-00).
 

Usługa „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2019
Usługa „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2019

Gmina Nadarzyn - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  2019 roku realizował Projekt  Usługa „Opieka wytchnieniowa”- edycja 2019. Programem objęte zostały 4 rodziny z terenu gminy naszej Gminy.

Zgodnie z podpisaną umową pomiędzy Wojewodą Mazowieckim reprezentowanym przez Annę Olszewską - Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego a Gminą Nadarzyn reprezentowaną przez Dariusza Zwolińskiego – Wójta Gminy Nadarzyn w sprawie wysokości i trybu przekazywania w 2019 roku środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie zadań w ramach resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” edycja 2019 Gminie Nadarzyn przekazane zostały środki z Programu
w kwocie 16 800,00 złotych,  a wkład własny Gminy wynosi 3 360,00 złotych.

Uwaga zmiana trasy kursowania autobusu linii Pruszków - Nadarzyn - Walendów

Informujemy, że w związku z zamknięciem ul. Powstańców w Pruszkowie od dnia 10 grudnia 2019 r. (wtorek) na okres około tygodnia, ulegnie zmianie trasa kursowania autobusu linii Pruszków - Nadarzyn - Walendów. W kierunku Nadarzyna autobus będzie kursował ul. Stalową z zatrzymaniem na przystankach ZUS oraz Powstańców. W kierunku Pruszkowa autobus będzie kursował ulicami al. Wojska Polskiego - Kubusia Puchatka - Chopina z podjazdem na przystanek Jasna. Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków Urząd Skarbowy, Rondo ks. J. Popiełuszki, Pułaskiego. Za utrudnienia przepraszamy

Wspomnienie śp. Janusza Grzyba Wójta Gminy Nadarzyn w latach 1998 - 2017
Wspomnienie śp. Janusza Grzyba Wójta Gminy Nadarzyn w latach 1998 - 2017

8 grudnia mijają dwa lata od nagłej śmierci Wójta Janusza Grzyba - wieloletniego gospodarza Gminy Nadarzyn, szefa i przyjaciela. Przez perspektywiczne myślenie, niezwykłą umiejętność jednoczenia ludzi, troskę o właściwy poziom infrastruktury, edukacji, kultury i sportu, lata wytężonej pracy ambitne wyzwania i realizowane projekty stworzył trwałe dzieło.

Planowane wyłączenia prądu
Planowane wyłączenia prądu

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu w Nadarzynie i w Strzeniówce.

Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Biała Sobota
Plakat wydarzenia Biała Sobota w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie

14 grudnia w godzinach 8.00-13.00 w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie odbędzie się bezpłatna Biała Sobota dla pacjentów zdeklarowanych lub mieszkańców Gminy Nadarzyn. 

kliknij "więcej", aby poznać szczegóły

Ostrzeżenie meteorologiczne
Ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia o marznącym deszczu i mżawce

4 grudnia na terenie powiatu pruszkowskiego prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Zaleca się szczególną ostrożność na drogach!

Uwaga wykład odwołany!

Z powodu choroby nie odbędzie się wykład otwarty dr hab. prof ndzw. Mariusza Jędrzejko planowany na 7 grudnia.
Przepraszamy

Nowe przepisy drogowe od 6 grudnia!
-

Od 6 grudnia zaczną obowiązywać przepisy wprowadzające obowiązek tworzenia korytarza ratunkowego i jazdy na suwak. Regulacje określają zasady zachowania w sytuacjach istotnych dla bezpieczeństwa i płynności ruchu.

kliknij "więcej", aby poznać szczegóły

Planowane wyłączenia prądu - AKTUALIZACJA!!!
Planowane wyłączenia prądu

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu w miejscowościach: Stara Wieś, Nadarzyn, Strzeniówka.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.20

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.