Urząd Gminy w Nadarzynie

Uwaga kierowcy – wkrótce rozpoczęcie prac na rondzie AK w Nadarzynie
Jak informuje Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w dniu 22 września 2020 r. planowane jest rozpoczęcie prac brukarskich na rondzie AK w Nadarzynie. Zakres robót oraz skala utrudnień nie jest znana MZDW.
O ewentualnych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco po uzyskaniu szczegółów.
 
Referat Inwestycji
Kondolencje
Kondolencje
Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać
Spis przez telefon.

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna - można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób.

Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Podatki ważne - COVID-19

Informujemy, iż w dniu 21 lipca 2020 r. Rada Gminy Nadarzyn podjęła uchwałę NR XXV.344.2020 w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości grup przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19. Treść uchwały dostępna jest pod adresem https://bip.nadarzyn.pl/569,uchwaly

Przerwa w dostawie prądu
-

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje, że w dniu 14 września w godzinach 10.00-14.00 planowana jest przerwa w dostawie prądu w Starej Wsi - ulice: Piniowa, Bracka, Rumiankowa, Grodziska

Informacja - kanalizacja w Starej Wsi
Informacja - kanalizacja w Starej Wsi

Ważna informacja dla mieszkańców ul. Grodziskiej w Starej Wsi.

Mieszkańcy zabudowanych działek zlokalizowanych bezpośrednio przy ul. Grodziskiej w Starej Wsi (pomiędzy ulicami Poziomkowa - Rumiankowa), którzy są zainteresowani podłączeniem do nowobudowanej kanalizacji sanitarnej w ul. Grodziskiej proszeni są o kontakt z Referatem Inwestycji w terminie do dnia 14.09.2020 r. włącznie (tel. 22 729 81 85 wew. 127, 129, 225; email: inwestycje@nadarzyn.pl).

Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, iż w związku z awarią wodociągu w ul. Lipowej i Leszczynowej w dniu 10.09.2020 r. w godzinach od 8.30 do 13.00  nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie osiedla NSM.  Za niedogodności przepraszamy.

Kto musi wziąć udział w spisie rolnym?
Kto musi wziąć udział w spisie rolnym?

Jeśli otrzymaliśmy list Prezesa GUS z zaproszeniem do udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020, nie wyrzucajmy go. Od 1 września powinniśmy niezwłocznie przystąpić do spisu, korzystając z obowiązkowej metody samospisu internetowego.

Obowiązek udziału w Powszechnym Spisie Rolnym jest nałożony na każdego użytkownika gospodarstwa rolnego w Polsce. Może to być osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej, faktycznie użytkująca gospodarstwo rolne. Na obowiązek nie ma wpływu fakt czy jest się właścicielem, dzierżawcą tego gospodarstwa czy też użytkuje się je z innego tytułu. Tak samo jak to, czy grunty wchodzące w skład gospodarstwa rolnego są położone na terenie jednej czy kilku gmin.

Spisywane będą gospodarstwa, które 1 czerwca br. prowadziły działalność rolniczą.

W razie pytań należy dzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 w. 1.

Więcej informacji: https://spisrolny.gov.pl

CPK - informacja

Szanowni Państwo,
informujemy, że CPK opublikowało Raport z konsultacji społecznych projektu SSL, z którym możecie się Państwo zapoznać pod adresem, https://www.cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

Swoje stanowisko w sprawie raportu Urząd Gminy przedstawił w piśmie, którego treść dostępna jest po kliknięciu "więcej".

Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!
Gminny Punkt Spisowy

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.

Punkt Spisowy będzie zlokalizowany w Urzędzie Gminy Nadarzyn (pokój nr 240) i będzie dostępny w godzinach pracy urzędu.

Szczegóły po kliknięciu "czytaj więcej".

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.