Urząd Gminy w Nadarzynie

Kondolencje
-
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej

Stara Wieś

12 października w godzinach 9:00-13:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicy Nastrojowej od 29 do 61 (stacja 02-1900 Nastrojowa).

13 października w godzinach 9:00-13:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicach: Borowikowa (stacja 02-0435 Stara Wieś 3), Słowika (stacja 02-21B1790 Głogowa).

Młochów

13 października w godzinach 9:00-13:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ulicach: Mazowiecka, Wiejska, Kanarkowa, Willowa, Błękitna, Naturalna, Myśliwska, Dworkowa, Słoneczna, Młodości, Frezji, Źródlana, Wenecka (stacje: 02-0336 Młochów 1, 02-0335 Młochów 2, 02-1891 Młochów Młodości).

Obwieszczenie w sprawie obwodu 458

Zgodnie z Prawem łowieckim (Dz. U. z 2020 r., poz. 1683) i na podstawie art. 42 ab ust. 2 tejże ustawy informujemy, że 20 grudnia 2020 r. w godzinach 8:00-15:00 odbędzie się polowanie zbiorowe w obwodzie nr 458 na obszarach nadleśnictwa Chojnów w terenie obwodu koła łowieckiego „Ostoja”.

Dzwoni rachmistrz? Skorzystaj z okazji i spisz gospodarstwo rolne!
Telefon od rachmistrza.

16 września pracę rozpoczęli rachmistrze telefoniczni Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Przez 6 dni w tygodniu dzwonią do użytkowników gospodarstw rolnych z propozycją spisania gospodarstwa rolnego. Warto skorzystać z tej metody spisowej - rachmistrz zadaje pytania i wprowadza odpowiedzi do formularza spisowego, rolnik musi mu tylko przekazać wymagane informacje.

Zawyją syreny – rozpoczynają się ćwiczenia Renegade/Sarex-20
-

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje, że dzisiaj zawyją syreny. Testowany będzie system wczesnego ostrzegania podczas rozpoczynających się ćwiczeń RENEGADE/SAREX-20.

Naruszenie przestrzeni powietrznej RP przez statek powietrzny o statusie RENEGADE, który może stwarzać zagrożenie dla ludzi – to istotny epizod ćwiczenia organizowanego przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych. Testowany też będzie system wczesnego ostrzegania przez uruchomienie syren alarmowych. Ćwiczenia potrwają od 6 do 9 października.

Szczegóły na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Ważna informacja dla rolników - zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym
Rolniku! Nie zwlekaj z obowiązkiem! Rachmistrz nie zapuka. Spisz się samodzielnie.

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID-19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych. Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo rolników oraz pracowników statystyki zawieszono wywiady bezpośrednie, które miały być realizowane od 1 października br.

Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!
-

Rolnicy z naszej gminy, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Rondo AK - organizacja ruchu na czas robót
Rondo AK - organizacja ruchu na czas robót
W związku z pytaniami dotyczącymi prac na rondzie AK w Nadarzynie udostępniamy projekt organizacji ruchu podczas pierwszego etapu robót.
UWAGA przewidziane jest wprowadzenie sterowania sygnalizacją świetlną!!!
Gmina Nadarzyn liderem w innowacjach w zakresie profilaktyki grypy
-
Eksperci Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy przyznali gminie Nadarzyn tytuł Samorządowego Lidera w Innowacjach. Udział w ogólnopolskim konkursie jest bezpłatny, a niezależni specjaliści oceniają realizowany przez jednostkę samorządu terytorialnego program zdrowotny profilaktyki grypy.
 
Samorządowy Lider to konkurs, którego celem jest aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego w zakresie realizacji programów zdrowotnych oraz popularyzacja samorządowych programów zdrowotnych w dziedzinie profilaktyki grypy.
Przedmiotem Konkursu jest wybór samorządów, które podejmują aktywne działania, mające podnieść świadomość Polaków i ograniczyć medyczne, społeczne oraz gospodarcze skutki zachorowań na grypę. Dzisiaj wójt Dariusz Zwoliński odebrał w imieniu naszego samorządu tytuł Lidera w Innowacjach w sezonie 2019/2020.
Szczegóły na stronie organizatora: http://opzg.pl/
XXVIII Sesja Rady Gminy Nadarzyn
XXVIII Sesja Rady Gminy Nadarzyn

Zapraszamy 30 września 2020 r. o godzinie 14:00 do oglądania transmisji sesji na żywo: https://esesja.tv/transmisja_na_zywo/1443/rada-gminy-nadarzyn.htm

Archiwalne sesje dostępne są pod adresem:
https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/1443/rada-gminy-nadarzyn.htm

Porządek obrad dostępny na stronie Urzędu Gminy Nadarzyn:
https://bip.nadarzyn.pl/88,zawiadomienia-o-zwolaniu-sesji?tresc=12069

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.