Urząd Gminy w Nadarzynie

DARCIE PIERZA ZAMIAST DARCIA KOTÓW, CZYLI 8 MARCA W NOK
DARCIE PIERZA ZAMIAST DARCIA KOTÓW, CZYLI 8 MARCA W NOK
W dniu 8 marca (sobota), o godz. 18.00 w Nadarzyńskim Ośrodeku Kultury z okazji Dnia Kobiet zaprezentują się Mieszkanki Gminy Nadarzyn. Będzie wielu gości (albo gościn - jak kto woli) i „niespodziewane zwroty akcji”, poznacie swoje siostry, znajome, koleżanki z zupełnie innej strony.
Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Nadarzynie - Projekt „Non omnis moriar”
Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Nadarzynie - Projekt „Non omnis moriar”
W dniu 28 lutego br. (piątek) z okazji obchodów Święta Żołnierzy Wyklętych uczniowie nadarzyńskiego gimnazjum przygotowali prezentację o Karolu Łoniewskim oraz zaprezentowali się w przedstawieniu poświeconemu jego pamięci. W ramach projektu uczniowie pracowali nad uaktualnieniem i wzbogaceniem informacji, aby jak najlepiej przedstawić lokalnego patriotę, który zginął w imię wolności za Ojczyznę w 1948 r. Projekt jest kontynuacją , który rozpoczęto w 2010 roku.
SPG ZOZ Nadarzyn - Mammografia- 28 lutego 2014r.
SPG ZOZ Nadarzyn - Mammografia- 28 lutego 2014r.
Zapraszamy na BEZPŁATNE badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Panie nie mieszczące się w tym przedziale wiekowym mogą wykonać badanie odpłatnie w cenie 60 zł. Mammobus bedzie ustawiony w godz. 9.00 – 17.00 przy SPGZOZ w Nadarzynie ul. Sitarskich 3.
Nowy numer Wiadomości Nadarzyńskich
W najnowszym numerze WN m.in. art. na temat Janosikowego w Gminie Nadarzyn, pozytywnej oceny z ostatniej kontroli NIK, a także informacja na temat studium oraz różnorodnych działań podejmowanych przez publiczne placówki oświatowe na terenie Gminy Nadarzyn.

Pełna wersja elektroniczna WN znajduje się po prawej stronie.
Jubileusz 100 rocznicy urodzin
Jubileusz 100 rocznicy urodzin
Jubileusz 100 lat życia to rzadka uroczystość, więc z tym większą przyjemnością w dniu 14 lutego odwiedziłyśmy szanowną Jubilatkę Panią Bronisławę Misztak - wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły.
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
1 marca obchodzony będzie po raz trzeci Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Przypominamy, jak brzmiał początek preambuły Ustawy, na mocy której 3 lutego 2011 r., dopiero po około 50. latach od tragicznych wydarzeń, ustanowione zostało to narodowe święto.
GLKS Nadarzyn - Sekcja MMA
GLKS Nadarzyn - Sekcja MMA
W dniach 22-23 lutego br.(w Luboniu), odbyły się czwarte Mistrzostwa Polski w formule No-Gi, na których nie mogło zabraknąć Nadarzyńskich wojowników. Na zawody zjechało ponad tysiąc zawodników, walczących w pięciu kategoriach wiekowych.
Oświata – rok szkolny 2014/2015
Oświata – rok szkolny 2014/2015
REKRUTACJA DO SAMORZĄDOWYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY
2014/2015.
Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Nadarzynie - ,, Non omnis moriar – rzecz o Karolu Łoniewskim’’.
Gimnazjum im. bł.  Jana Pawła II w Nadarzynie - ,, Non omnis moriar – rzecz o Karolu Łoniewskim’’.
Gimnazjum im. bł. Jana Pawła II w Nadarzynie z okazji obchodów Święta Żołnierzy Wyklętych serdecznie zaprasza w piątek 28 lutego br. o godz. 12.00 na przedstawienie pt. ,, Non omnis moriar – rzecz o Karolu Łoniewskim’’.
Orkiestra OSP Nadarzyn - powitanie Zbigniewa Bródki
Orkiestra OSP Nadarzyn - powitanie Zbigniewa Bródki
Wczoraj w godzinach popołudniowych Orkiestra OSP Nadarzyn w jednej z warszawskich remiz brała udział w uroczystym powitaniu Mistrza Olimpijskiego Zbigniewa Bródki. Polski panczenista podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi zdobył złoty i brązowy medal.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.20

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.