Urząd Gminy w Nadarzynie

Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej - AKTUALIZACJA
Planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja informuje, że 17 marca w godzinach od 9:00 do 18:00 w Młochowie prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ul. Mazowieckiej nr 27, 30, 34, 36, 39B, 43, 46, 47, 51, 54, 58, 61, 62 (stacja 02-0335 Młochów 2).

Również 17 marca w godzinach od 9:00 do 13:00 w Starej Wsi prądu nie będą mieli mieszkańcy domów przy ul. Głogowej 32H (stacja 02-21B1790 Stara Wieś Głogowa Triton).

Przypominamy: pogotowie energetyczne 991, numer dla aglomeracji warszawskiej 22 340 41 00.

Szczegółowe informacje na stronie dostawcy.

Zawieszenie zajęć

Informujemy, że zajęcia w placówkach oświatowych od 12 do 25 marca zostają czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Do 29 marca włącznie Zarząd GLKS Nadarzyn odwołał wszystkie zajęcia. Odwołane zostały także zajęcia na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie i w pozostałych klubach. Zajęcia i imprezy odwołał także Nadarzyński Ośrodek Kultury i wszystkie podległe mu Świetlice.

Więcej na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej 

Zdrowy rozsądek i mycie rąk
Zdrowy rozsądek i mycie rąk

Szanowni mieszkańcy, w chwili obecnej UG Nadarzyn funkcjonuje normalnie. Jako działania profilaktyczne sugerujemy unikanie skupisk ludzkich, w miarę możliwości załatwianie spraw w instytucjach i urzędach drogą telefoniczną i elektroniczną.

Przypominamy Państwu o zachowaniu podstawowych zasad higieny, zdrowego rozsądku, dokładnym myciu rąk i szczególnej dbałości o swoje zdrowie.

Trasa S10 - stanowisko Gminy Nadarzyn
Trasa S10 - stanowisko Gminy Nadarzyn

Oficjalne stanowisko Gminy Nadarzyn dotyczące projektowanego przebiegu trasy S10 (wariant przez tereny obrębu Krakowiany i Wola Krakowiańska).

Gmina pozyskała grunty na rozwój placówki
Gmina pozyskała grunty na rozwój placówki

Dzisiaj wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński w obecności notariusza Henryka Żuczka podpisał akt notarialny nabycia nieruchomości oznaczonej jako działka ewidencyjna  81/3 w Młochowie. W czynnościach notarialnych towarzyszyli wójtowi Anna Rudecka – dyrektor Szkoły Podstawowej w Młochowie oraz radny z terenu Młochowa Mieczysław Kucharski.

Nabyta przez gminę działka bezpośrednio przylega do Szkoły Podstawowej w Młochowie i będzie stanowiła dodatkowy teren wykorzystany w przyszłości na potrzeby rozbudowy placówki.

Referat Geodezji i  Gospodarki Przestrzennej

Szkolenie - Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Szkolenie - Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego O/BIELICE zaprasza na szkolenie "Płatności obszarowe aktualności dotyczące 2020 r."

Szkolenie odbędzie się 18-03-2020 r. o godz. 09.00 (środa) w Świetlicy w Parolach (ul. Olesińska 5)

Organizator: Marta Harasymovych tel.: 723-430-854

Wykładowca: Paweł Wyciszkiewicz – ARiMR Piastów

Budowa trasy S10 - informacja w sprawie wniosków

W dniu wczorajszym (czwartek 5 marca) w szkole podstawowej w Woli Krakowiańskiej odbyło się spotkanie władz Gminy Nadarzyn z mieszkańcami. Tematem spotkania było ustalenie stanowiska w sprawie planowanego przebiegu tzw dużej obwodnicy Warszawy (trasa S-10) przez południowe tereny gminy Nadarzyn.  

W nawiązaniu do ustaleń z w/w spotkania przypominamy, że swoje uwagi w zakresie przebiegu autostrady można składać internetowo bezpośrednio do organizatora konsultacji. Można także w formie papierowej do 9 marca dostarczyć je do radnego, sołtysów, kancelarii Gminy Nadarzyn oraz do pokoju 112 w UG, gdzie także u Pani Anny Rodkiewicz będzie można uzyskać pomóc w wypełnieniu stanowiska.

Poniżej bezpośredni link do strony CPK na której znajdują się formularze wniosków:

https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

Przypominamy że wypełniamy formularz: Zgłoś uwagę do Załącznik nr 2. Atlas map przebiegów korytarzy Drogowych Inwestycji Towarzyszących, w formularzu wpisujemy Nr arkusza do którego odnosi się uwaga – 7.

W treści wniosku można napisać opinię swoimi słowami albo posiłkować się tekstem przygotowanym przez sołtysa (skopiować i wkleić) (w załączeniu: Protest 1, Protest 2)

Gorąco zachęcamy  Państwa do wzięcia udziału w konsultacjach i wyrażenia swojej opinii. Termin składania wniosków mija 10 marca!!!

Ponadto informujemy, że Pan Mikołaj Gralak (mieszkaniec Krakowian) przygotował petycję w powyższej sprawie , którą można podpisać online. Poniżej link do w/w  petycji :

https://www.petycjeonline.com/nie_dla_obwodnicy_aglomeracji_w-wskiej_cpk_przez_las_mochowski_arkusz_7#form

Kondolencje
plik,10604,nekrolog-5-marca-2020-r.jpg
XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne2Q==. Konkurs jest jednym z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Szczegółowe informacje o organizacji Konkursu można uzyskać w Placówce Terenowej KRUS w Piasecznie, ul. Ludowa 7 (tel. 22 737 54 17 e-mail: piaseczno@krus.gov.pl).

Ważne terminy:

  • 17.04.2020 r. - upływa termin zgłaszania udziału w konkursie
  • 29.05.2020 r.- zakończenie etapu regionalnego konkursu
  • 22.06.2020 r. - zakończenie etapu wojewódzkiego
  • 29.06-17.07.2020 r. - wizytacja gospodarstw finałowych
Kondolencje
plik,10602,nekrolog-4-marca-2020-r.jpg

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.