Urząd Gminy w Nadarzynie

PGE Dystrybucja - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej - AKTUALIZACJA
PGE Dystrybucja - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje o planowanych włączeniach prądu w miejscowości Nadarzyn i Strzeniówka.

2 marca w godzinach od 9:00 do 14:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy:

  • Strzeniówki - ul. Goździkowa, ul. Dziewanny, ul. Pruszkowska, ul. Sasanki oraz ul. Jastrzębia.
  • Nadarzyna - ul. Turystyczna, ul. Wrzosowa, ul. Kasztanowa, ul. Lipowa, ul. Jaworowa, ul. Jaśminowa, ul. Orzechowa, Świetlików (Garbarnia, ZIS, Oczyszczalnia)

(stacje 02-0402 STRZENIÓWKA 4, 02-1611 STRZENIÓWKA GOŹDZIKOWA, 02-0995 NADARZYN OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW, 02A0262 HETMAN, 02A0272 GARBARNIA NADARZYN, 02-1327 (NADARZYN GARBARNIA), 02-0855 (NADARZYN BRZOZOWA) O.D.J, 02-1829 Nadarzyn Turystyczna, 02A0155 ZIS).

Szczegółowe informacje na stronie dostawcy.

Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Ruszył nabór wniosków o dotację na nawadnianie gospodarstwa
-

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa. 21 lutego ruszył nabór wniosków, który potrwa do 20 kwietnia 2020 r.

Szczegóły oraz dokumenty aplikacyjne dostępne na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Foto: Holger Schué z Pixabay

Konsultacje społeczne - Centralny Port Komunikacyjny

10 lutego 2020 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne dokumentu pn.: Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego. Projektowany dokument jest efektem pierwszego etapu prac planistycznych, mających na celu określenie ram realizacji przedsięwzięć służących przebudowie i rozbudowie układu komunikacyjnego naszego kraju, w tym wyznaczenie korytarzy, w których będą usytuowane nowe inwestycje kolejowe i drogowe związane z projektem Centralnego Portu Komunikacyjnego. Opracowywany dokument będzie stanowił podstawę dla dalszych prac studialno-projektowych, zmierzających do realizacji ww. przedsięwzięć.

Wszystkie osoby zainteresowane zgłoszeniem swoich uwag do projektu ww. dokumentu, mogą wziąć udział w konsultacjach zgodnie z treścią obwieszczenia, do 10 marca 2020 r. włącznie.

Wszelkie istotne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: konsultacje.cpk.pl

Kondolencje
-
Kondolencje
-
Kondolencje
-
Nabór wniosków o powołanie na rzeczoznawcę

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Pruszkowie w sprawie powołania rzeczoznawców do szacowania wartości zwierząt, Wójt Gminy Nadarzyn uprzejmie informuje, że do dnia 7 lutego 2020 r. w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24, 05-830 Nadarzyn, przyjmowane są wnioski o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości zwierząt zabitych lub poddanych ubojowi z nakazu organów Inspekcji Weterynaryjnej albo padłych w wyniku zastosowania zabiegów nakazanych przez te organy.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009 r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz.U. z 2009r. nr 142 poz. 1161).

Kondolencje
-
Kondolencje
Kondolencje
Kondolencje
-

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.