Urząd Gminy w Nadarzynie

Nabór instruktorów na szkolenia z kompetencji cyfrowych
Nabór instruktorów na szkolenia z kompetencji cyfrowych

Gmina Nadarzyn ogłasza nabór instruktorów na szkolenia realizowane w ramach projekcie  „Ja w internecie”.  

Zgłoszenia chętnych osób proszę kierować w formie elektronicznej na adres Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice mmarciniak@nadarzyn-raszyn-michalowice.pl z dopiskiem „Nabór instruktorów na szkolenia z kompetencji cyfrowych”. Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 23 listopada 2018 r. do godz. 10.00. Do zgłoszenia proszę dołączyć CV wraz z informacją o doświadczeniu w realizacji podobnych projektów.

Szczegóły po kliknięciu więcej.

POSZUKIWANY nauczyciel wychowania przedszkolnego

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Nadarzynie zatrudni od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat oraz nauczyciela religii w wymiarze 2/22 tygodniowo.

Kontakt telefoniczny: 22 729 81 70

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej - Rusiec
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej - Rusiec

PGE Dystrybucja S.A informuje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej.

Szczegóły na stronie dostawcy: https://pgedystrybucja.pl/wylaczenia/Lista-wylaczen?rejon=Jeziorna

Zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.

Zawiadomienie o zwołaniu Sesji Rady Gminy Nadarzyn

Zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Warszawie z 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Gminy Nadarzyn informujemy, że I Sesja Rady Gminy Nadarzyn na VIII kadencję (2018-2023) odbędzie się 21 listopada 2018 r. o godz. 14.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Nadarzyn (I piętro), ul. Mszczonowska 24.

Postanowienie Komisarza Wyborczego oraz projekt uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Nadarzyn oraz Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Nadarzyn.

 

Kanalizacja Wolica – II etap

Referat Inwestycji informuje o możliwości wykonywania przyłączy kanalizacyjnych w miejscowości Wolica (ulice: Przyleśna, Rajska, Ogrodowa, Przerąbkowska, Pastelowa, Przedszkolna, Wspólna, Sękocińska).
W związku z powyższym osoby zainteresowane przyłączeniem do wykonanej kanalizacji zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Komunalnym Nadarzyn celem dopełnienia wymaganych formalności (tel. 22 739 42 00).

Trening systemu ostrzegania - będą wyły syreny

Na podstawie § 10 ust. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznie 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz. U. z 2013 r. poz. 96) uprzejmie informuję, że w dniu 14 listopada br., w godz. 09:00 – 14:00 zostanie przeprowadzony trening systemu ostrzegania ludności cywilnej o zagrożeniach uderzeniami z powietrza. W ramach treningu, na terenie Powiatu Pruszkowskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe.

Informacja - odbiór odpadów Kajetany, Szamoty
Informacja - odbiór odpadów Kajetany, Szamoty

P.U. Hetman Sp. z o .o. informuje, że odbiór odpadów z rejonu I (Kajetany i Szamoty) zaplanowany na dzień 12 listopada 2018 r. będzie odrabiany w dniu 13 listopada 2018 r.

Planowane wyłączenia prądu
-

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje, że 13 listopada w  godzinach 8.00-16.00 planowana jest przerwa w dostawie prądu na ul. Turystycznej w Nadarzynie.

Zapraszamy do wspólnego świętowania 11 listopada
-

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.