Urząd Gminy w Nadarzynie

Nabór wniosków o powołanie na rzeczoznawcę

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Pruszkowie w sprawie powołania rzeczoznawców do szacowania wartości zwierząt, Wójt Gminy Nadarzyn uprzejmie informuje, że do dnia 7 lutego 2020 r. w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24, 05-830 Nadarzyn, przyjmowane są wnioski o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości zwierząt zabitych lub poddanych ubojowi z nakazu organów Inspekcji Weterynaryjnej albo padłych w wyniku zastosowania zabiegów nakazanych przez te organy.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009 r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz.U. z 2009r. nr 142 poz. 1161).

"Wspieraj lokalnie" - rozlicz PIT w Gminie Nadarzyn
"Wspieraj lokalnie" - rozlicz PIT w Gminie Nadarzyn

Gminy Nadarzyn przystąpiła do projektu ,,Wspieraj lokalnie’’, który daje możliwość rozliczenia deklaracji PIT i wsparcia 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz lokalnych organizacji pozarządowych.

Darmowy Program PIT dla Gminy Nadarzyn dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

O czym warto pamiętać rozliczając PIT:
– aby wpisać w formularzu PIT adres zamieszkania w Gminie Nadarzyn
– nie trzeba być zameldowanym w Gminie Nadarzyn,
– nie trzeba składać żadnych dodatkowych dokumentów,
– zachować potwierdzenie złożenia deklaracji PIT.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Sitarskich w Nadarzynie
Zmiana organizacji ruchu na ul. Sitarskich w Nadarzynie

W związku z realizacją prac związanych z budową ścieżki rowerowej na ul. Sitarskich w Nadarzynie w okresie ferii zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Prosimy o stosowanie się do oznakowania oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.20

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.