Urząd Gminy w Nadarzynie

Gmina Nadarzyn rozwija się niezwykle szybko nawet na tle innych gmin w obszarze podwarszawskim. Dzieje się tak, dlatego, że gmina jest przyjazna dla przedsiębiorców, pozwala rozwinąć skrzydła i ciągle inwestuje w udogodnienia dla firm.

Nadarzyn jest świetnie skomunikowany z Warszawą, autostradą A2, leży również wzdłuż drogi S8 (modernizowanej). To położenie sprawiło, że od niedawna na terenie gminy znajduje się największe centrum targowe w Polsce PTAK S.A.

W Nadarzynie swoją siedzibę obrało wiele firm dużych firm, które zatrudniają dużo ludzi, oraz prowadzą badania w sektorze B+R.

Gmina Nadarzyn od lat plasuje na wysokich miejscach się w różnych rankingach nowoczesności, zarządzania i inwestycji. Nadarzyn jest gminą dobrze wyposażoną w media, co ułatwia plany inwestycyjne i osiedlanie się mieszkańców.

Nadarzyn to gmina, gdzie cały czas przeprowadzają się młodzi i dynamiczni ludzie. To ludzie sukcesu, przedsiębiorcy, artyści, reprezentacji wolnych zawodów i wiele, wiele innych kreatywnych jednostek. Warto do nich dołączyć. Zapraszamy do Nadarzyna !

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.05

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.