Urząd Gminy w Nadarzynie

Stronicowanie

IV Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia
Tradycyjnie jesienią (27 października – 10 grudnia 2016 r.) zapraszamy Państwa na IV Nadarzyńskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia. W programie między innymi spotkanie z cyklu: „100 pytań do dr. Bohdana Woronowicza – Porozmawiajmy o uzależnieniach”.
Ośrodek Zdrowia w Nadarzynie 31 października będzie nieczynny
Ośrodek Zdrowia w Nadarzynie będzie nieczynny 31.10.2016r. (poniedziałek). W tym czasie dyżur pełni Ośrodek Zdrowia w Młochowie ul. Mazowiecka 5 a, tel. 22 729 91 46.
Oferta medyczna
Ośrodek Zdrowia w Młochowie zaprasza na bezpłatne konsultacje: urologiczne i laryngologiczne oraz na komercyjne konsultacje kardiologiczne i szczepienia przeciw grypie.
Ogłoszenie LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice
Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Ogłoszenie o naborze na dwa wolne stanowiska pracy: specjalista ds. projektów i komunikacji
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Nadarzyn-Raszyn-Michałowice” z siedzibą w Ruścu, ul. Osiedlowa 72, ogłasza z dniem 19 października 2016 r. nabór na dwa wolne stanowiska pracy: specjalista ds. projektów i komunikacji.
Informacja

Przypominamy mieszkańcom Gminy Nadarzyn, że od dnia 20.04.2016 r. zmienił się numer rachunku bankowego za wywóz odpadów komunalnych. Aktualny numer rachunku to: 57 8008 0008 2001 0011 3306 0004, Bank Spółdzielczy w Tarczynie.

Opłaty należy wnosić tytułem "opłata za wywóz odpadów komunalnych, imię nazwisko, adres posesji z której odbierane są odpady komunalne".

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki

Zawiadomienie o zwołaniu XXIII Sesji Rady Gminy Nadarzyn
Na podstawie art. 20, ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2016 poz.446 ze zm./ zwołana zostanie XXIII Sesja Rady Gminy Nadarzyn - na dzień 19 października 2016 r. /środa/ na godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24 – sala konferencyjna /I piętro/.
Jubileusze Długoletniego Pożycia Małżeńskiego Mieszkańców Gminy Nadarzyn
Jubileusze Długoletniego Pożycia Małżeńskiego Mieszkańców Gminy Nadarzyn
Podczas uroczystości Jubilaci odnowili śluby małżeńskie.
Literacki Jedwabny Szlak
Literacki Jedwabny Szlak
Spotkania poprowadzą podróżnicy, pasjonaci literatury, osoby profesjonalnie lub poprzez swoje zainteresowania i pasje związane z wybranymi krajami.
Poniedzielski w NOK-u
Poniedzielski w NOK-u
W niedzielę, 6 listopada 2016r. o godz. 19.00 w NOK rozpocznie się recital Andrzeja Poniedzielskiego.

Stronicowanie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.