Urząd Gminy w Nadarzynie

Stronicowanie

Turniej Mikołajkowy Akademii Siatkówki GLKS
Turniej Mikołajkowy Akademii Siatkówki GLKS
Do zawodów zgłosiło się 21 zespołów (44 dziewczynki z roczników 2005-2008).
Informacja dla Mieszkańców
Informujemy, iż od 01.01.2017 r. ulegną zmianie stawki podatku od nieruchomości od budynku mieszkalnego z 0,45 zł/m2 na 0,55 zł/m2 oraz gruntów pozostałych z 0,15 zł/m2 na 0,25 zł/m2.
Stawka podatku rolnego pozostaje bez zmian.
Informacja dla Mieszkańców
Przypominamy Mieszkańcom, że od stycznia 2017 roku obowiązują nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych.

Poszczególne harmonogramy znajdują się pod adresem: http://www.nadarzyn.pl/189,ochrona-srodowiska
Mieszkańcy Ruśca i Starej Wsi chcą przedszkola!
W czwartek 8 grudnia do Urzędu Gminy wpłynęła petycja dotycząca powstania Przedszkola Publicznego przy Szkole Podstawowej w Ruścu. Jest to społeczna inicjatywa mieszkańców Ruśca i Starej Wsi.

Prosimy społeczność całej Gminy Nadarzyn o wyrażenie opinii w tej sprawie.
Spotkanie dotyczące przebudowy drogi S8
5 grudnia br., w Urzędzie Gminy Nadarzyn odbyło się robocze spotkanie z przedstawicielami firmy INTERCOR - Generalnym Wykonawcą oraz Kierownikiem Projektu GDDKiA o/Warszawa w sprawie przebudowy DK nr 8 na odcinku Paszków-Przeszkoda.
V Happening „Bądź bezpieczny na drodze”
V Happening „Bądź bezpieczny na drodze”
W Szkole Podstawowej w Kostowcu odbył się V Happening „Bądź bezpieczny na drodze”. Spotkanie zostało zorganizowane przez pracowników GODM „Tęcza” z Nadarzyna we współpracy z przedstawicielami Posterunku Policji oraz Straży Gminnej. W przedsięwzięcie włączył się również WORD z Warszawy. Happening miał na celu przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do noszenia odblasków po zmroku.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nadarzynie ratują dzieci w Afryce!
Szkoła Podstawowa w Nadarzynie, im. Witolda Doroszewskiego, bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Wszystkie Kolory Świata” organizowanej przez UNICEF. Uczniowie z naszej placówki przygotowują specjalne, charytatywne laleczki będące symbolem pomocy, jakiej uczniowie chcą udzielić swoim rówieśnikom z Angoli, gdzie dzieci umierają z powodu chorób, którym potrafimy zapobiegać.
17 stycznia 2017 r. dzieci zaproszą do szkoły rodziców, dziadków, opiekunów i społeczność lokalną. Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie dziecku w Afryce przekazując na ten cel darowiznę.
Informacja dla przedsiębiorców z terenu Gminy Nadarzyn
Gmina Nadarzyn uczestniczy w działaniach Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach ZIT WOF. Razem z 39 gminami i miastem stołecznym Warszawa tworzymy wspólne przedsięwzięcia. Jednym z nich jest udział w projekcie EXPO WOF. W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja "Eksport siłą Warszawy i 39 gmin".
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy
Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy
Mieszkańcy gminy Nadarzyn informacje dotyczące odśnieżania dróg powiatowych znajdujących się w granicach naszej gminy oraz chodników mogą zgłaszać pod nr. tel. (22) 738 15 57 w godzinach pracy Urzędu Powiatowego w Pruszkowie. W weekendy, dni wolne i poza czasem pracy urzędu zgłoszenia należy kierować do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Pruszkowie pod numer (22) 758 62 52.

Za odśnieżanie dróg gminnych odpowiada Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o. o., zgłoszenia w dni powszednie w godzinach pracy przedsiębiorstwa przyjmuje koordynator pod nr. tel. (22) 739 42 02. Można również dzwonić do sekretariatu tel. (22) 739-42-00 w poniedziałki od godziny 9:00 do 17:00, od wtorku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Przedsiębiorstwo podaje również nowy numer - czynny w weekendy, dni wolne i poza czasem pracy Przedsiębiorstwa 512 013 877, pod którym można będzie zgłaszać problemy związane ze stanem dróg gminnych. Operator telekomunikacyjny obsługujący sieć gwarantuje, że jeszcze dzisiaj numer zostanie uruchomiony.
Przerwa w dostawie wody!!!
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, że w związku z przebudową sieci wodociągowej związanej z budową drogi ekspresowej nr 8 na odcinku Paszków - Radziejowice w dniu 01.12.2016r. w godzinach od 9:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Stronicowanie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.