Urząd Gminy w Nadarzynie

Stronicowanie

Planowane wyłączenia prądu - Urzut i Nadarzyn
Planowane wyłączenia prądu - Urzut i Nadarzyn
Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.
SP Kostowiec poszukuje pedagoga szkolnego
Pełniąca obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kostowcu poszukuje osoby na stanowisko pedagoga szkolnego w wymiarze ½ etatu.
Ogłoszenie o naborze - Kierownik Biura LGD
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „NADARZYN-RASZYN-MICHAŁOWICE” z siedzibą w Ruścu, ul. Osiedlowa 72 ogłasza z dniem 29 września 2016 r. nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik Biura LGD.
Dwie minuty dla Biblioteki
Zamierzamy aplikować o środki unijne w ramach konkursu, którego regulamin nakłada na nas obowiązek przeprowadzenia badań wśród użytkowników Biblioteki, w tym także wśród naszych czytelników.
Literacki jedwabny szlak – Iran. Inaczej niż myślisz
Literacki jedwabny szlak – Iran. Inaczej niż myślisz
3 października (poniedziałek) o godz. 17:30 Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zaprasza na spotkanie z Adamem Zegielem, podróżnikiem, fotografem i blogerem, pt. "IRAN. Inaczej niż myślisz". Gość opowie o swoich przygodach w tym interesującym kraju, zaprezentuje zdjęcia i odpowie na Państwa pytania.
Pożegnajmy godnie Bohatera!
Pożegnajmy godnie Bohatera!
Po 68 latach śp. ppor. Karol Łoniewski ps. Lew spocznie godnie w poświęconej ziemi na cmentarzu w rodzinnym Nadarzynie. 1 października o godz. 12:00 uroczystości pogrzebowe rozpocznie Msza święta w kościele pod wezwaniem św. Klemensa. Następnie w wojskowej asyście honorowej kondukt żałobny uda się na cmentarz parafialny. Zapraszamy do wspólnego oddania hołdu Żołnierzowi Niezłomnemu.
Biblioteka - zaproszenie na film
Biblioteka - zaproszenie na film
Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn zaprasza na film „Tutejsi” oraz spotkanie z reżyser Alicją Plachówną-Vasilewską. Spotkanie odbędzie się w 26.09.2016 r. o godz. 17:30 w bibliotece w Nadarzynie (wejście od strony ronda). Wstęp wolny.
PKN - ogłoszenie
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o. o. zawiadamia, że w związku z włączeniem do wodociągu w ul. Młodości w dniu 21.09.2016 r. w godzinach 9.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody mieszkańcom miejscowości Młochów. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.
22 września - Dzień bez samochodu
22 września - Dzień bez samochodu
22 września Europejski Dzień bez samochodu - tego dnia podróżujący stołeczną komunikacją miejską będę mogli jeździć za darmo (dotyczy to pierwszej i drugiej strefy biletowej, a także podróży pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej w strefie obowiązywania wspólnego biletu). Szczegóły po kliknięciu tutaj.
Zbiórka elektroodpadów i baterii
plik,5147,3009-zba-jpg.jpg
Szczegóły na plakacie.

Stronicowanie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.