Urząd Gminy w Nadarzynie

Stronicowanie

Zawiadomienie o zwołaniu XXVIII Sesji Rady Gminy Nadarzyn
Na podstawie art. 20, ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2016 poz.446 ze zm./ zwołana zostanie XXVIII Sesja Rady Gminy Nadarzyn - na dzień 1 marca 2017 r. /środa/ na godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24 – sala konferencyjna /I piętro/.
Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym - Nadarzynianie wśród najlepszych
Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym - Nadarzynianie wśród najlepszych
Wśród „pań” nie było niespodzianek. Bez straty seta wygrała turniejowa „jedynka”, szesnastolatka z GLKS Nadarzyn, gospodarza turnieju, Wiktoria Ziemkiewicz. W finale pokonała rok starszą od siebie Aleksandrę Paruszewską z ULKS Tęcza Budki Piaseckie (powiat sochaczewski).
Zmiany w podatku dochodowym na portalu podatkowym
Urząd Skarbowy w Pruszkowie na swoich stronach internetowych informuje o niektórych zmianach w podatku dochodowym i podatku od towarów i usług w 2017 roku.
Planowane wyłączenia prądu - AKTUALIZACJA!!!
Planowane wyłączenia prądu
Przypominamy: zgłaszanie awarii i uszkodzeń oraz bieżące informacje o awariach i pracach planowych - tel. 991.
Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie
Urząd Gminy Nadarzyn zwraca się z prośbą do Mieszkańców o wzięcie udziału w ankiecie: "Czy chcesz, żeby Gmina Nadarzyn była włączona do Warszawy?".
Ankieta jest dostępna na głównej stronie www.nadarzyn.pl, po prawej stronie ekranu.
Ferie na sportowo - piłka ręczna w SP Rusiec
plik,5704,pr-ferie-rusiec-png.png
112 w kolejce po życie

W celu podniesienia świadomości społecznej w zakresie funkcjonowania numeru alarmowego 112, tak aby nr ten wybierać tylko z określonym przeznaczeniem, gdy zagrożone jest życie, zdrowie lub mienie, ale przede wszystkim ograniczyć fałszywe bezzasadne zgłoszenia zapraszamy Państwa do zapoznania się z filmem edukacyjnym p.t. „112 W KOLEJCE PO ŻYCIE” oraz z podobnymi materiałami edukacyjnymi.

źródło: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/film-edukacyjny-pn-112-w-kolejce-po-zycie.html

Wiesław Sobczyński - Zespół Zarządzania Kryzysowego

Ferie zimowe w bibliotece
FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE
Ferie zimowe już niebawem. Dla najmłodszych czytelników Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn przygotowała cykl zajęć w Oddziale dla dzieci w Nadarzynie.

Dalsze informacje po kliknięciu w więcej.
Oferta realizacji zadania
W dniu 26 stycznia 2017 roku Chorągiew Stołeczna Związku Harcerstwa Polskiego, Hufiec Pruszków, złożyło wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie kultury fizycznej i turystyki i podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej oraz tożsamości lokalnej.

Złożony wniosek spełnia wymogi formalne oraz warunki określone w art. 19 a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r., o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. 2016 r., poz. 339 ze zm). Zgodnie z art. 19 a ust. 4 w/w ustawy każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Gminy Nadarzyn, może zgłosić uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać w formie pisemnej, na formularzu zgłaszania uwag do Urzędu Gminy Nadarzyn, ul. Mszczonowska 24, elektronicznie: gmina@nadarzyn.pl

Stronicowanie

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.01

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.